بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خیرونا 2-1 رئال مادرید؛ شوک کاتالانی!
یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 20:51
خیرونا 2-1 رئال مادرید؛ شوک کاتالانی!
رئال مادرید در دیدار برابر خیرونا از ایالت کاتالونیا با نتیجه 1-2 مغلوب شد تا فاصله اش با بارسا به امتیاز 8 برسد.

به گزارش "توپ 90"، بازی در دقایق ابتدایی در اختیار خیرونا بود و این تیم چند موقعیت گلزنی ایجاد کرد اما این رئال مادرید بود که در دقیقه 12 به گل رسید.

در دقیقه 11 ارسال بازیکنان خیرونا در آستانه ورود به دروازه بود اما با خوش شانسی رئال مادرید توپ به دیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت و طی ضدحمله ای برق آسا، ضربه رونالدو توسط سنگربان خیرونا مهار شد تا در برگشت ایسکو در دهانه دروازه گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

دقایقی بعد و روی ارسال بنزما، رونالدو می توانست زننده گل دوم تیمش باشد اما ضربه او در اختیار بونو سنگربان خیرونا قرار گرفت.

در دقیقه 32 و با پاس رونالدو این بار بنزما فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او با فاصله کمی راهی بیرون شد.

اما در دقیقه 35 خیرونا یک بار دیگر در آستانه گلزنی قرار داشت. روی ارسال آدای، ضربه سر پورتو در آستانه ورود به دروازه بود که این بار هم دیرک دروازه رئال مادرید را نجات داد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه با برتری 0-1 کهکشانی ها به اتمام برسد.

با شرع نیمه دوم رئال در همان ابتدا می توانست به گل برسد اما بنزما در محوطه نتوانست از پاس ایسکو به خوبی استفاده کند.

اما در دقیقه 54 و روی حرکت انفرادی فوق العاده بازیکنان خیرونا، استوانی با ضربه ای تمام کننده درون محوطه گل تساوی خیرونا را به ثمر رساند.

اما حملاتا خیرونا ادامه یافت و این تیم در دقیقه 58 به گل دوم رسید. بعد از دفع یک موقعیت توسط کاسیا، توپ در محوطه به مافئو رسید و ضربه او در دهانه دروازه با پشت پای پورتو وارد دروازه شد.

در دقیقه 69 یک بار دیگر استوانی در موقعیت تک به تک می توانست گلزنی کند اما ضربه او راهی به دروازه رئال نیافت.

لحظاتی بعد رونالدو فرصت مناسبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه سر او در محوطه به راحتی در دستان بونو قرار گرفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا رئال 1-2 مغلوب خیرونا شود.