بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس 105 - فیلادلفیا 87

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیلبائو 0-2 بارسا؛ بازگشت پیروزمندانه والورده به خانه
یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 00:25
بیلبائو 0-2 بارسا؛ بازگشت پیروزمندانه والورده به خانه
بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 2-0 بیلبائو را شکست بدهد و جایگاهش در صدر جدول لالیگا را مستحکم تر کند.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان ارنستو والورده در این دیدار کار راحتی نداشتند اما در نهایت دو گل از لیونل مسی و پائولینیو، سه امتیاز این دیدار حساس را نصیب آبی و اناری ها کرد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و علی رغم تلاش بارسا برای در اختیار گرفتن ضرباهنگ بازی، دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

اولین موقعیت جدی بازی را بیلبائو در دقیقه 18 ایجاد کرد اما تعلل ایناکی ویلیامز باعث شد تا بوسکتس توپ را دور کند. فشار حملات میزبان ادامه داشت و این تیم در دو دقیقه بعدی، دو موقعیت دیگر روی دروازه بارسا ایجاد کرد اما از آنها هم نتوانست استفاده کند.

بارسا خیلی سریع به این حملات واکنش نشان داد و چیزی نمانده بود که 21 به گل برسند اما مسی موقعیت فوق العاده ای که سوارز برایش ایجاد کرده بود را به راحتی از دست داد.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و این تیم یکی دو موقعیت دیگر هم روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه 36، مسی گل اول را به نام خود کرد. روی یک ارسال از سمت چپ بود که توپ در دهانه دروازه به مسی رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

ادامه دارد...