بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی اورلئان 1 - پاری سن ژرمن 2 (جام‌حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منچسترسیتی 2-1 ناپولی؛ پپ مدیون ادرسون
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 00:28
منچسترسیتی 2-1 ناپولی؛ پپ مدیون ادرسون
منچسترسیتی در دیدار خانگی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شدند با نتیجه 2-1 ناپولی را شکست بدهند.

به گزارش "توپ 90"، در این دیدار هرچند سیتی خیلی زود با دو گل پیش افتاد اما در ادامه بازیکنان ناپولی نمایش خوبی داشتند و می توانستند گل های خورده را جبران کنند اما مهار یک ضربه پنالتی توسط ادرسون باعث شد تا سیتی بتواند سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند.

ناپولی بازی را بهتر آغاز کرد اما بازیکنان منچسترسیتی خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 9 به گل اول بازی رسیدند. روی همکاری خوبه سانه و داوید سیلوا، ابتدا کایر واکر دروازه ناپولی را هدف قرار داد اما مدافعان میهمان توپ را برگشت دادند. توپ برگشتی در مقابل دروازه به رحیم استرلینگ رسید و او هم با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

ناپولی از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 13 گل دوم را دریافت کردند. این بار کوین دی بروین بود که در نقش گلساز ظاهر شد و با یک پاس در عرض عالی، گابریل ژسوس را صاحب موقعیت کرد. او هم با یک ضربه بغل پا توانست دروازه ناپولی را باز کند.

بعد از این گل ناپلی ها در تلاش بودند تا توپ و میدان را در اختیار بگیرند اما این سیتی بود که می توانست در دقیقه 28 به گل سوم برسد ولی ضربه دی بروین به تیر دروازه ناپولی برخورد کرد.

در ادامه هر دو تیم موقعیت های خوبی را از دست دادند تا اینکه در دقیقه 38، ناپولی صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ارسال بود که داور خطای واکر روی آلبیول را پنالتی اعلام کرد. دریس مرتنز پشت توپ قرار گرفت اما ضربه محکم او را ادرسون برگشت داد تا دروازه سیتی بسته بماند.

تلاش ناپلی ها برای جبران گل های خورده در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت اما هیچ یک از موقعیت های آنها تبدیل به گل نشد تا سیتی با برتری 2-0 به رختکن برود.

ادامه دارد...