مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاری سن ژرمن 3-0 بایرن؛ شکست سنگین بایرن در پاریس
پنجشنبه, 06 مهر 1396 ساعت 00:26
پاری سن ژرمن 3-0 بایرن؛ پذیرایی MCN از کارلتو!
پاری سن ژرمن در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد با نتیجه 3-0 بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان اروپا شکست بدهد.

به گزارش "توپ 90"، پاری سن ژرمن در دیداری که مثلث هجومی اش نمایش درخشانی داشتند، موفق شد با سه گل بایرن مونیخ را درهم بکوبد تا هفته بد بایرنی ها تکمیل شود.

پاری سن ژرمن بازی را بسیار هجومی آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که این تیم به گل رسید. حرکت عالی نیمار از سمت چپ و پاس در عرض او، روی تیر دوم به دنی آلوس رسید و او هم با یک ضربه غیرقابل مهار، دروازه اولریش را باز کرد.

برتری میزبان بعد از این گل هم برای دقایقی ادامه داشت اما پس از آن بازی متعادل شد و بازیکنان بایرن مونیخ هم اولین حملات شان را روی دروازه پی اس جی ترتیب دادند.

در دقیقه 12، اولین موقعیت بایرن روی ضربه کرنر کیمیچ ایجاد شد اما ضربه توماس مولر از کنار دروازه آرئولا به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد نوبن خاوی مارتینس بود که دروازه پاریسی ها را به طور جدی تهدید کند اما این بار هم آرئولا با یک واکنش به موقع، توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

حملات بایرنی ها ادامه داشت و در مقابل بازیکنان پاری سن ژرمن هم تلاش می کردند تا روی ضدحملات به گل بعدی برسند؛ تلاشی که در نهایت در دقیقه 31 به ثمر نشست.

حرکت خوب کیلیان امباپه و پس دقیق او به پشت محوطه جریمه، با ضربه محکم و تماشایی ادینسون کاوانی، حساب کار را 2-0 کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول روند بازی تغییر چندانی نکرد و هر دو تیم به دنبال زدن گل های بعدی بودند اما در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و پاری سن ژرمن با برتری 2-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را بایرن مونیخ با دو تعویض آغاز کرد و سباستین رودی و کینگزلی کومان، جای تولیسو و خامس را گرفتند.

اولین موقعیت نیمه دوم را هم بایرن ایجاد کرد اما ضربه سر خاوی مارتینس روی ارسال کیمیچ، از بالای دروازه به بیرون رفت.

پی اس جی بلافاصله به این موقعیت واکنش نشان داد و حرکت خوب امباپه، یک موقعیت خوب برای نیمار ایجاد کرد اما ضربه او از کنار دروازه بایرن به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت و موقعیت های خطرناکی روی دروازه هر دو تیم ایجاد شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی و البته عملکرد بهتر مدافعان، مانع از باز شدن دروازه ها شد.

در ادامه بازیکنان پاری سن ژرمن تا اندازه ای بر بازی مسلط شدند و سرانجام در دقیقه 63 به گل سوم رسیدند. حرکت خوب امباپه و ضربه او در دهانه دروازه بایرن به خاوی مارتینس برخورد کرد و توپ برگشتی را نیمار با فرصت طلبی تبدیل به گل کرد.

بایرنی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 67 دروازه آرئولا را باز کردند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

نیمار می توانست در دقیقه 71 اختلاف را به چهار افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه بایرن به بیرون رفت.

در ادامه هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند که خطرناک ترین آن توسط کینگزلی کومان و روبرت لواندوفسکی روی دروازه پی اس جی بود اما در نهایت گل دیگری زده نشد و بازی با سه گل به سود پی اس جی به پایان رسید.