بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خیرونا 0-3 بارسلونا؛ ششمین پیروزی متوالی
یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 00:21
جیرونا 0-3 بارسلونا؛ پیروزی با مثلث جدید!
بارسلونا در یک بازی راحت و به لطف دو گل به خودی بازیکنان جیرونا و همچنین تک گل سوارز توانست فاتح دربی کوچک کاتالونیا شود.

به گزارش "توپ 90"، بارسا با 5 برد متوالی و به عنوان صدرنشین لالیگا به زمین تیم تازه لالیگایی شده جیرونا آمده بود. تیم کوچکی از ایالت کاتالونیا که با 5 امتیاز در رده 15 قرار داشت.

بارسا دربی کوچک کاتالونیا را هجومی آغاز کرد و مطابق انتظار خیلی زود بر بازی مسلط شد.

الکس ویدال که امشب به جای دلوفئو در ترکیب ثابت قرار گرفته بود، در همان ابتدا می توانست بارسا را به گل برساند ولی گلر جیرونا به خوب توپ را مهار کرد. کمی بعد مسی شانس خود را امتحان کرد ولی ضربه او به بیرون رفت.

سوارز هم می توانست بارسا را پیش بیندازد ولی پاس خوب آلبا را با بی دقتی عجیبی به بیرون زد. بارسا که تیم برتر میدان بود دقیقه 17 به گل رسید.

ارسال کرنر مسی در گوشه دیگر زمین به آلبا رسید. شوت سرضرب او پس از برخورد با پای آدای، کاپیتان جیرونا وارد دروازه شد تا یک گل به خودی به ثبت برسد.

در ادامه، بازی کمی دچار افت شد ولی بارسا بازهم می توانست به گل برسد. بهترین بخت این تیم را آلبا در مصاف تک به تک با گورکا از دست داد.  جیرونا هم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه بارسا خلق کرد که با واکنش های خوب تراشتگن بی اثر ماندند. در نهایت بارسا نیمه اول را با برتری یک گله به رختکن رفت.

نیمه دوم بارسلونا خیلی سریع به گل دوم خود دست یافت. نفوذ الکس ویدال از راست به درون محوطه جریمه و ضربه پشت پای او با اشتباه گلر جیرونا و از میان پاهای او وارد دروازه شد. چون جهت توپ به سمت دروازه نبود و توپ به پای گورکا هم برخورد داشت، گل به نام گلر جیرونا ثبت شد.

جیرونا پس از دریافت این دو گل چند حمله تقریبا خطرناک را تدارک دید. روی یکی از این موقعیت ها تراشتگن ضربه سر مهاجم جریونا را روی خط مهار کرد.

بازی از دقیقه 60 به بعد بسیار آرام دنبال می شد و بارسا میل چندانی به هجوم نشان نمی داد.

آبی اناری ها دقیقه 69 و روی آفساید گیری اشتباه مدافعان جیرونا توسط سوارز به گل رسیدند. پاس بلند و عمقی سرجی روبرتو به سوارز رسید و او هم در مصاف تک به تک کار دشواری برای زدن گل سوم بارسا نداشت.

در ادامه بازی، اتفاق خاصی رخ نداد و بارسلونا با یک برد راحت دیگر 18 امتیازی شد.