بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلاوس 1 -2 رئال مادرید؛ برد روحیه بخش در ویتوریا
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 21:28
آلاوس 1 -2 رئال مادرید؛ برد روحیه بخش در ویتوریا
رئال به لطف دو گل دنی سبایوس و در دیداری که تیر دروازه هم به فریادش رسید موفق شد در زمین آلاوس به پیروزی 1-2 دست یافته و باخت به بتیس را از یاد ببرد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید که از شکست خانگی چهارشنبه شب مقابل بتیس زخم خورده بود، با انگیزه های بالایی برابر آلاوس قرار گرفت. میزبان هم که در این فصل نتایج فاجعه باری کسب کرده و مربی خود را اخراج شده می دید، با هدف حداکثر کسب یک امتیاز مقابل کهکشانی ها به میدان آمده بود.

رئال از همان ابتدا بازی را در دست گرفت و پس از چند موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام دقیقه 10 به گل رسید.

پاس رو به عقب آسنسیو را دنی سبایوس از درون محوطه جریمه با ضربه ای دقیق و فنی به گل اول رئال تبدیل کرد. حملات رئال پس از این گل نیز ادامه داشت و آلاوس همچنان به دفاع مشغول بود.

رئال دو بار توسط لوکاس واسکز و ناچو تا آستانه زدن گل های بعدی هم پیش رفت؛ اما شوت لوکاس از فاصله ای نزدیک به بیرون رفت و ضربه سر ناچو را هم گلر آلاوس از زیر طاق روانه کرنر کرد.

برخلاف جریان بازی و روی یک ضد حمله این آلاوس بود که دقیقه 40 به گل تساوی دست یافت.

سانتر کوتاه و تند و تیز منیر از راست را مانو گارسیا با ضربه سری تماشایی به گل تبدیل کرد تا همه چیز برابر شود.

این گل سه دقیقه دوام داشت و دنی سبایوس یک بار دیگر رئال را پیش انداخت.

سانتر کارواخال با دفع ناقص پاچکو همراه بود و سبایوس از بیرون محوطه جریمه با یک ضربه زمینی دقیق توپ را به کنج دروازه آلاوس رساند تا رئال نیمه اول را با برتری 2-1 به رختکن برود.

نیمه دوم هم با برتری رئال آغاز شد و کهکشانی ها با میل به هجوم بیشتر برای زدن گل های بعد وارد زمین شدند.

رئال چند موقعیت صد در صد گلزنی را به مانند بازی های اخیرش از دست داد. از ضربه رونالدو که به تیر برخورد کرد تا ضربه راموس از شش قدم که به شکل عجیبی راهی اوت شد. راموس در حالی ضربه خود را به بیرون زد که گلر آلاوس تسلیم شده بود و دروازه خالی بود.

راموس دقیقه 64 روی ضربه کرنر و با ضربه سر یک گل هم به ثمر رساند؛ اما داور به دلیل خطای رونالدو روی مدافع آلاوس گل را مردود اعلام کرد.

آلاوس هم دو بار روی ضد حملات رئال را تا مرز خوردن گل تساوی پیش برد؛ اما تیر دروازه به داد کیلور ناواس رسید تا رئال همچنان برنده بازی باشد.

رئال دقیقه 85 تا آستانه زدن گل سوم پیش رفت؛ اما پاس به عقب لوکاس را به ایسکو نرسید تا مدافعان آلاوس از درون شش قدم توپ را دور کنند.

در نهایت رئال این بازی را در شهر ویتوریا با نتیجه 1-2 از آلاوس برد و یازده امتیازی شد.