بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه
چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 07:16
پیروزی پرگل بایرن مونیخ در خانه شالکه
بایرن مونیخ با پیروزی 3-0 در خانه شالکه، به طور موقت به صدر جدول بوندس لیگا صعود کرد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان کارلو آنچلوتی که در دیدارهای اخیر نمایش های چندان درخشانی نداشتند، در دیدار امشب مقابل شالکه عملکرد رضایت بخش تری داشتند و توانستند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند.

بازی با برتری بایرن آغاز شد و در دقیقه 8، سباستین رودی می توانست با یک شوت تماشایی، دروازه شالکه را باز کند؛ اما واکنش خوب فارمن، باعث شد تا دروازه میزبان بسته بماند.

در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان شالکه هم تا اندازه ای پیش کشیدند و حتی در دقیقه 22 به گل هم رسیدند؛ اما این گل به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

در مقابل این در دقیقه 25، بایرن صاحب یک ضربه پنالتی شد. برخورد توپ به دست نالدو باعث شد تا داور بعد از ویدئو چک، یک ضربه پنالتی به سود بایرن اعلام کند. لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه کار را تمام کرد.

شالکه هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 29، گل دوم را دریافت کرد. روی حرکت تیمی حساب شده، پاس کورنتین تولیسو در موقعیتی بسیار خوب به خامس رودریگس رسید و او هم با یک ضربه بی نقص، دروازه بان شالکه را فریب داد و گل دوم را به نام خود ثبت کرد.

بعد از این گل، باز هم این بایرنی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت های بهتری نسبت به حریف ایجاد کردند؛ اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بایرن بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که توماس مولر در همان دقایق ابتدایی، روی ارسال خامس، گل سوم را به ثمر برساند؛ اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه شالکه ابتکار عمل را در دست گرفت و دو موقعیت پیاپی روی دروازه بایرن ایجاد کرد؛ اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

در دقیقه 66، شالکه صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد؛ اما اولریش، دروازه بان بایرن، با واکنشی به موقع، ضربه بورگ استالر را دفع کرد.

در حالی که موقعیت های میزبان یکی بعد از دیگری از دست می رفت، بایرن در دقیقه 75 به گل سوم رسید.

حرکت عالی خامس و پاس دیدنی او به پشت مدافعان شالکه، با ضربه تماشایی آرتورو ویدال، به گل سوم بایرن تبدیل شد.

در دقایق پایانی باز هم این بایرنی ها بودند که می توانستند به گل های بعدی برسند؛ اما واکنش خوب فارمن، مانع از گلزنی خامس شد و در نهایت بازی با همان سه گل به سود بایرن به پایان رسید.