بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یونایتد 3 - 0 بازل؛ بازگشت شیرین شیاطین به CL
چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 01:22
یونایتد 3 - 0 بازل؛ بازگشت شیرین شیاطین به CL
منچستریونایتد موفق شد در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان با نتیجه 0-3 بازل را مغلوب کند.

 

به گزارش "توپ 90"، شیاطین سرخ از همان ابتدا به سمت دروازه بازل حمله ور شدند و می توانستند در دقیقه 13 با ارسال ماتا به گل برسند اما ضربه سر میخیتاریان دور از چارچوب بود.

در دقیقه 23 یونایتد بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشت اما میخیتاریان در دو قدمی دروازه موقعیت بسیار خوبی را از دست داد و گلر بازل در 2 صحنه واکنش بسیار خوبی نشان داد.

اما در نهایت در دقیقه 37 قفل دروازه بازل شکست و یونایتدها به گل اول رسیدند. حرکت خوب اشلی یانگ با ارسال زیبای او از جناح راست همراه بود تا فلینی با ضربه سر تمام کننده یونایتدها را با یک گل پیش اندازد.

 

در ادامه باز برای زدن گل تساوی تلاش کرد و می توانست توسط ال یونسی به گل برسد اما این اتفاق رخ نداد تا نیمه اول با نتیجه 0-1 به سود شاگردان مورینیو به پایان برسد.

نیممه دوم نیز با برتری یونایتدها آغاز شد و این تیم بعد از چند حمله نصفه و نیمه در دقیقه 53 به گل دوم رسید. با ارسال دیدنی دنی بلیند از سمت چپ، روملو لوکاکو موفق شد با یک ضربه سر دیدنی از درون محوطه گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر برساند.

در دقیقه 64، بازل فرصت بسیار خوبی روی غفلت مدافعان یونایتد برای زدن گل اول داشت اما ضربه ال یونسی با واکنش زیبای دخیا همراه بود.

در ادامه، جریان بازی بسیار آرام شد و بازل نتوانست گل های خورده را جبران کند و یونایتد نیز تمایلی به ادامه حملات خود نداشت.

اما در دقیقه 84 یونایتد به گل سوم رسید. با ارسال فلینی از حناح راست، راشفورد از داخل محوطه با ضربه ای گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند تا در نهایت یونایتد با 3 گل بازل را در اولین گام مغلوب کند.