مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چلسی 6 - 0 قره باغ؛ جشنواره گل در لندن
چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 00:22
چلسی 6 - 0 قره باغ؛ جشنواره گل در لندن
چلسی موفق شد در خانه با نتیجه 0-6 قره باغ را مغلوب کرد و لیگ قهرمانان را با پیروزی پرگل آغاز کند.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 5 دروازه مهمان گمنام خود را گشود.

روی پاس عرضی ویلیان، پدرو موفق شد با یک ضربه غیرقابل مهار از پشت محوطه دروازه قره باغ را گشوده و تیمش را با یک گل پیش اندازد.

دقایقی بعد و روی همکاری ویلیان و باتشوایی، ستاره برزیلی می توانست گل دوم چلسی را به ثمر برساند اما ضربه او با مهار سهیچ مواجه شد.

اما حملات چلسی در دقیقه 30 دوباره به ثمر نشست و این تیم گل دوم را به ثمر رساند. روی شروع مجدد کورتوا، زاپاکاستا از زمین خودس مسافت زیادی را طی کرد و در نهایت با یک ضربه دیدنی و فوق العاده از گوشه زمین گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

 

در ادامه، هنریکه می توانست اختلاف را کم کند اما ضربه او با مهار کورتوا همراه بود تا نیمه اول با 2 گل برتری چلسی به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم، حملات چلسی ادامه یافت و این تیم موفق شد در دقیقه 55 به گل سوم برسد. با ارسال دیدنی و بیرون پای فابرگاس، آسپلیکوئتا موفق شد با ضربه سر از دهانه دروازه گل سوم را وارد دروازه قره باغ کند.

در دقیقه 67، ویلیان فرصت خوبی برای زدن گل بعدی داشت اما ضربه زیبای این بازیکن برزیلی به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما چلسی در دقیقه 71 به گل رسید و تیمو باکایوکو خرید جدید این تیم موفق شد از نزدیکی دروازه گل چهارم را به ثمر برساند.

اما طوفان حملات چلسی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 75 و روی ضربه زیبای باتشوایی از محوطه جریمه موفق شد گل پنجم را وارد دروازه قره باغ کند.

در دقیقه 82 و روی توپربایی زاپاکاستا، این مدافع ایتالیایی باتشوایی را در دهانه دروازه صاحب موقعیت کرد تا او زننده گل ششم باشد و در نهایت آبی ها با 6 گل حریف گمنام خود را نقره داغ کنند.