مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کبدی ایران 36 - پاکستان 20

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برتری قاطعانه یوونتوس در خانه کیه وو
شنبه, 18 شهریور 1396 ساعت 21:49
برتری قاطعانه یوونتوس در خانه کیه وو
یوونتوس موفق شد با ارائه یک نمایش برتر با 3 گل کیه وو را مغلوب کند.

 

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و این تیم از همان ابتدا حملات زیادی را روی دروازه کیه وو انجام داد که بالاخره در دقیقه 17 نتیجه داد.

بیانکونری در سمت راست صاحب ضربه ایستگاهی شد که حلماچ ارسال پیانیچ را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا یووه با یک گل از حریف پیش افتد.

در دقیقه 25 کیه وو روی همکاری بیرسا و رادووانویچ فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما شزنی واکنش موفقی نشان داد.

در اواخر نیمه اول نیز پوشیارلی در محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت شد اما ضربه او نیز خطر چندانی رو دروازه شزنی ایجاد نکرد تا نیمه اول با برتری 0-1 یووه در دیداری کم هیجان به اتمام برسد.

با شروع نیمه دوم، کیه وو دامنه حملات خود را گسترده تر کرد و چند موقعیت نصفه و نیمه نیز روی دروازه یووه ایجاد شد که به سرانجام نرسید.

اما در دقیقه 58 این یوونتوس بود که به گل دوم رسید. روی پاس دیدنی و عمقی دیبالا، ایگواین با دروازه حریف تک به تک شده و موفق شد با یک ضربه دیدنی و تمام کننده گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 67 دیبالا با یک حرکت زیبا می توانست گل سوم یووه را نیز به ثمر برساند اما در نهایت نتوانست ضربه خوبی روانه دروازه کیه وو کند.

اما حملات بیانکونری ادامه یافت و این تیم در دقیقه 83 به گل سوم هم رسید. دیبالا با حرکت دیدنی در عرض وارد محوطه کیه وو شد و با ضربه دقیق به گوشه دروازه درخشش خود را تکمیل کرد.

در نهایت اتفاق خاص دیگری روی دروازه ها رخ نداد تا یووه با همان 3 گل حریف خود را مغلوب کند.