مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال مادرید 1 -1 لوانته؛ جای خالی رونالدو
شنبه, 18 شهریور 1396 ساعت 18:15
رئال مادرید 1 -1 لوانته؛ جای خالی رونالدو
دیدار تیم های رئال مادرید و لوانته لحظاتی پیش با نتیجه مساوی 1-1 خاتمه یافت تا کهکشانی ها 4 امتیاز حساس را در همین ابتدای فصل از دست بدهند.

به گزارش "توپ 90"، رئال و لوانته هر دو 4 امتیازی بودند و با یک برد و یک تساوی از بازی های قبلی خود به هفته سوم لالیگا رسیده بودند. آخرین باخت رئال به لوانته به سال 2007 بر می گشت.

بازی با حملات رئال شروع شد و پس از اینکه یکی دو موقعیت نصفه و نیمه رئالی ها، از دست رفت، این لوانته بود که در عین شگفتی موفق شد دقیقه 11 به گل برسد.

روی یک پرتاب اوت بلند بود که ایوی از غفلت کارواخال و کاسیا استفاده کرد و توانست دروازه رئال را باز کند.

رئال یک دقیقه بعد توسط آسنسیو می توانست بازی  را مساوی کند اما ستاره جوان رئال قدر پاس خوب بنزما را ندانست و ضربه او که از دقت کافی به دور بود پس از برخورد به مدافعان لوانته راهی کرنر شد.

رئال یکپارچه حمله بود و از چپ و راست روی دروازه مهمان خود توپ می ریخت. کهکشانی ها دقیقه 26 بنزما را به دلیل مصدومیت از دست دادند و گرت بیل وارد زمین شد.

همین بازیکن بلافاصله پس از ورودش به زمین روی یک ضربه سر می توانست کار را مساوی کند اما توپ با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

رئال سرانجام دقیقه 36 به گل تساوی دست یافت. ارسال کرنر از کروس و ضربه سر راموس را گلر لوانته با پا برگشت داد ولی روی ریباند، این لوکاس واسکز بود که در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد.

گرت بیل دقیقه 44 بازی در مصاف تک به تک با گلر لوانته می توانست رئال را پیروز راهی رختکن کند اما واکنش عالی سنگربان لوانته اجازه نداد میهمان شکست خورده به رختکن برود.

نیمه دوم رئال تیم برتر میدان بود و بارها تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما دفاع همه جانبه کار  را برای کهکشانی ها بسیار دشوار کرد.

زیدان برای عوض کردن روند بازی، ایسکو و کوواچیچ را به جای یورنته و لوکاس وارد زمین کرد اما حملات رئال راه به جایی نمی برد. یک ضربه سر از بیل و یک شوت از آسنسیو که با اختلاف به بیرون رفت از مهمترین خطرات رئال تا دقیقه 78 بودند.

رئال بین دقایق 85 تا 90 دو فرصت عالی را توسط بیل و آسنسیو از دست داد ضمن اینکه مارسلو هم دقیقه 89 از زمین بازی  اخراج شد تا کار رئال سخت تر شود. یک ضربه تونی کروس هم دقیقه 93 به تیر برخورد کرد تا در نهایت این بازی با تساوی 1-1 خاتمه پیدا کند. رئال حالا از سه بازی اول خود در این فصل تنها 5 امتیاز کسب کرده است.