مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - ختافه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی آلمان و انگلیس در مقدماتی جام جهانی
شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 09:02
پیروزی آلمان و انگلیس در مقدماتی جام جهانی
تیم های آلمان و انگلیس با پیروزی در هفتمین دیدارشان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، یک گام دیگر به این رقابت ها نزدیک شدند.

به گزارش "توپ 90"، ژرمن ها که میهمان جمهور چک بودند توانستند با نتیجه 2-1 حریف را شکست بدهند و به هفتمین پیروزی پیاپی شان در مرحله مقدماتی برسند. انگلیس هم در خانه مالت به برتری 4-0 رسید.

شاگردان یواخیم لوو که در شش دیدار قبلی شان در مرحله مقدماتی به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب برابر جمهوری چک هم شروع خوبی داشتند و تنها 4 دقیقه از بازی سپری شده بود که تیمو ورنر روی پاس عالی مسوت اوزیل، دروازه حریف را باز کرد.

این نتیجه تا دقیقه 78 پایدار بود تا اینکه ولادیمیر داریدا با یک شوت تماشایی دروازه ژرمن ها را باز کرد و کار را به تساوی کشید.

در حالی که به نظر می رسید آلمان بالاخره در این رقابت ها امتیاز از دست خواهد داد، در دقیقه 88، روی یک ضربه آزاد، متس هوملس با ضربه سری دیدنی دروازه حریف را باز کرد و پیروزی ژرمن ها را رقم زد. با این پیروزی آلمان 21 امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول گروه C را تثبیت کرد.

اما انگلیس که میهمان مالت بود کار سختی نداشت وبا 4 گل به پیروزی رسید.

سه شیرها در نیمه اول نتوانستند دروازه حریف را باز کنند اما در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه 53، هری کین روی پاس هوشمندانه دله آلی حساب کار را 1-0 کرد.

حملات انگلیسی ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 86، شوت رایان برتراند از پشت محوطه جریمه، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در اولین دقیقه از وقت های اضافه، دنی ولبک موفق شد اختلاف را به سه گل افزایش دهد و در نهایت هری کین در دقیقه 90+2، گل چهارم را زد تا شاگردان گرت ساوت گیت به یک پیروزی پرگل برسند و صدرنشینی شان در گروه F را حفظ کنند.