مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یونایتد 2 - 0 لستر؛ به یاد دوران طلایی فرگوسن!
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 22:03
یونایتد 2 - 0 لستر؛ به یاد دوران طلایی فرگوسن!
منچستریونایتد موفق شد در دیداری دشوار با 2 گل لسترسیتی را مغلوب کرده و به صدرنشینی و کلین شیت های خود ادامه دهد.

 

به گزارش "توپ 90"، در دقایق ابتدایی شیاطین سرخ و لسترسیتی هیچ یک قادر به خلق موقعیت روی دروازه یکدیگر نبودند و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد.

در دقیقه 19 یونایتدها بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشتند اما ضربه پوگبا روی پارس دیدنی مارسیال از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.

در دقیقه 20 خوان ماتا صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد اما ضربه مواج او با عکس العمل اشمایکل همراه بود. لحظاتی بعد، لسترسیتی شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه اوکازاکی با واکنش داوید دخیا همراه بود.

در ادامه، باز هم پل پوگبا شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که ضربه او با فاصله کمی به بیرون رفت. در ادامه و علیرغم تلاش یونایتدها، موقعیت خاصی روی دروازه هیچ یک از 2 تیم ایجاد نشد تا 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، یونایتد باز هم توپ و میدان را در دست گرفت و در دقیقه 52 صاحب یک ضربه پنالتی شد اما ضربه روملو لوکاکو توسط کسپر اشمایکل مهار شد تا دروازه روباه ها همچنان بسته باقی بمانده و بهترین فرصت یونایتدها برای پیش افتادن از بین برود..

 

دقایقی بعد، ریاض محرز فرصت خوبی برای زدن گل اول تیمش داشت اما ضربه او از زاویه نسبتا بسته توسط دخیا با پا مهار شد.

اما در نهایت فشار یونایتد نتیجه داد و این تیم در دقیقه 70 به گل اول خود رسید. با ارسال دقیق هنریک میخیتاریان از روی نقطه کرنر، راشفورد از درون محوطه با یک ضربه دیدنی و روپا موفق شد دروازه لستر را باز کرده و تیمش را با یک گل از حریف پیش اندازد.

 

اما در ادامه تلاش یونایتد نتیجه داد و این تیم توسط مروان فلینی به گل دوم خود هم رسید. با ارسال لینگارد، توپ در موقعیت آفساید به هافبک بلژیکی یونایتد برخورد کرد تا این تیم به صورت اتفاقی به گل دوم برسد.

در ادامه و علیرغم تلاش دو تیم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد تا یونایتد با همان 2 گل لستر را مغلوب کند.