مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 6 اسفند 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 6 - خیرونا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جنوا 2 – 4 یوونتوس؛ بازگشت با جادوی دیبالا
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 22:03
جنوا 2 – 4 یوونتوس؛ بازگشت با جادوی دیبالا
یوونتوس موفق شد در حالیکه در ابتدا با 2 گل عقب افتاده بود، در نهایت 2-4 جنوا را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری جنوا آغاز شد و این تیم موفق شد در همان 7 دقیقه ابتدایی 2 بار دروازه بوفون را باز کند.

در همان دقیقه ابتدایی نفوذ بازیکنان جنوا از سمت راست با ارسال پاندف همراه بود تا توپ از برخورد به میرالم پیانیچ وارد دروازه بیانکونری شده و گل اول جنوا شکل بگیرد.

در دقیقه 7 و با استفاده از تکنولوژی ویدئویی، جنوا صاحب یک ضربه پنالتی شد تا گالابینوف گل دوم جنوا را به ثمر رسانده و میزبان با 2 گل از یوونتوس پیش افتد.

اما یوونتوس نیز خیلی زود بر جریان بازی حاکم شد و بعد از چند حمله، در دقیقه 14 به گل اول رسید. پاس پیانیچ به درون محوطه با ضربه تمام کننده دیبالا همراه بود تا اختلاف به حداقل برسد.

در دقیقه 21، دیبالا می توانست باز هم گلزنی کند اما ضربه او این بار با عکس العمل پرین همراه بود. در اواخر نیمه اول، یووه بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما گلر آماده جنوا دو عکس العمل متوالی فوق العاده برابر ضربات دیبالا و مانزوکیچ نشان داد.

اما در ثانیه های پایای نیمه اول، یوونتوس هم با استفاده از تکنولوژی ویدئویی، صاحب یک ضربه پنالتی شد تا دیبالا گل دوم خود را به ثمر رسانده و دو تیم با نتیجه تساوی راهی رختکن شوند.

با آغاز نیمه دوم، یوونتوس فرصت خوبی داشت تا توسط ایگواین به گل برتری برسد اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما حملات بیانکونری بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه 63 به گل سوم رسید. روی پاس مانزوکیچ، کوادرادو صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق گل سوم یوونتوس را به ثمر رساند.

لحظاتی بعد، لاکازت  می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 84 ولوسو فرصت خوبی برای گلزنی داشت که موقعیت او هم به سرانجام نرسید.

اما در در دقایق تلف شده، دیبالا موفق شد گل چهارم یووه و گل سوم خودش را به ثمر برساند تا بازگشت تیمش مقتدرانه تر شده و یوونتوس 2-4 حریف خود را مغلوب کند.