مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 3 - زنیت 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسمی؛ عثمان دمبله به بارسلونا پیوست
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 09:23
رسمی؛ عثمان دمبله به بارسلونا پیوست
بعد از کش و قوس های فراوان، عثمان دمبله ستاره فرانسوی دورتموند رسما و با مبلغ اولیه 105 میلیون یورو به بارسلونا پیوست.

به گزارش "توپ 90"، دقایقی پیش باشگاه بارسلونا اعلام کرد که عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و جوان باشگاه دورتموند با مبلغ اولیه 105 میلیون یورو و 42 میلیون یورو پاداش راهی بارسلونا شد. همچنین بند آزادسازی دمبله 400 میلیون یورو اعلام شده و قرار است او پیراهن شماره 11 که متعلق به نیمار بود را بر تن کند.

از ابتدای تابستان و خصوصا زمانیکه نیمار به پاری سن ژرمن پیوست، نام های زیادی به عنوان جانشین این ستاره برزیلی اعلام شد. مهم ترین آنها عثمان دمبله ستاره فرانسوی و جوان دورتموند بود که در نهایت و بعد از جنجال های فراوان، دقایقی پیش با قراردادی 5 ساله راهی نوکمپ شد.

قرار است دمبله فردا راهی شهر بارسلون شده و بعد از حضور در آزمایش های پزشکی، روز دوشنبه رسما به هواداران بارسا معرفی شود. حالا دمبله بعد از نیمار دومین بازیکن گرانقیمت تاریخ فوتبال است.

روز پنج شنبه و در خلال قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مسئولان دو تیم دورتموند و بارسا مذاکرات خود را بر سر دمبله ادامه دادند تا در نهایت توافق میان طرفین حاصل شده و دمبله به عنوان گران ترین فروش تاریخ بوندسلیگا و گرانترین خرید تاریخ باشگاه بارسا راهی این تیم شد.