مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوونتوس 3 - 0 کالیاری ؛ شروع مقتدرانه بانوی پیر
شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 21:34
یوونتوس 3 - 0 کالیاری ؛ شروع مقتدرانه بانوی پیر
یوونتوس موفق شد با ارائه یک بازی برتر در اولین بازی فصل با 3 گل کالیاری را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، به گزارش "توپ 90"، یوونتوس موفق شد با ارائه یک بازی برتر با 3 گل کالیاری را مغلوب کرده و باز هم خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی معرفی کند.

بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و بعد از آنکه مانزوکیچ یک موقعیت خوب را در دقیقه 8 از دست داد، خود او موفق شد 4 دقیقه بعد اولین گل این فصل سری آ را به ثمر برساند.

روی ارسال لیخشتاینر، مانزوکیچ با یک ضربه سرضرب از درون محوطه گلزنی کرد تا یووه با یک گل از حریف پیش افتد.

بعد از گل اول، یوونتوس صاحب توپ و میدان بود اما در خلق موقعیت مهم توفیقی نداشت و بعد از گذشت دقایقی کالیاری نیز به دروازه آنها نزدیک شد تا اینکه در دقیقه 34 و با ضربه فاراگو دروازه یووه را تهدید کرد اما بوفون واکنش خوبی نشان داد.

حملات کالیاری ادامه یافت و این تیم در دقیقه 39 صاحب یک ضربه پنالتی شد اما بوفون موفق شد با عکس العملی دیدنی ضربه فاریاس را مهار کرده و دروازه تیمش را بسته نگاه دارد تا برتری یووه حفظ شود.

در آخرین ثانیه های نیمه اول و روی پاس فوق العاده پیانیچ، دیبالا با دروازه کالیاری تک به تک شد و توانست با یک ضربه دقیق گل دوم تیمش را در همان نیمه اول به ثمر برساند.

با شروع نیمه دوم، حملات یووه ادامه یافت و این تیم می توانست در همان دقیقه 47 به گل سوم برسد اما ضربات دیبالا و مانزوکیچ ره به جایی نبرد.

در دقیقه 58 گونسالو ایگواین فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما تعلل او در ضربه زدن باعث شد مدافعان کالیاری دروازه را نجات دهند.

اما با ادامه حملات بیانکونری، این تیم در دقیقه 66 به گل سوم هم دست یافت. روی پاس ساندرو، ایگواین در محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق و زمینی گل سوم تیمش را وارد دروازه کالیاری کرد.

در ادامه روند بازی کاملا آرام شد و شاگردان آلگری ترجیح دادند توپ و میدان را حفظ کنند و از آن سو کالیاری نیز قادر به خلق موقعیت روی دروازه بوفون نبود. در نهایت یوونتوس موفق شد اندوخته خود را حفظ کرده و در هفته ابتدایی با 3 گل کالیاری را مغلوب کند.