بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی بارسلونا - رئال مادرید
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 10:58
پیش بازی بارسلونا - رئال مادرید
دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، انتظارات به پایان رسید و سرانجام دو تیم رئال و بارسا، امشب مقابل هم قرار خواهند گرفت. رئال به عنوان قهرمان لالیگا و بارسا به عنوان قهرمان کوپا دل ری در سوپرکاپ امسال حضور خواهند داشت و خاطرات دیدار سال 2012 که با قهرمانی رئال به پایان رسید را زنده می‌کنند.

مطمئنا برنده دیدار امسال، بهترین تیم در اسپانیا برای فصل آینده نخواهد بود ولی دو ال کلاسیکو به فاصله چهار روز می‌تواند تاثیر بسیاری در روحیه برنده این دو بازی داشته باشد. اگر بارسا پیروز شود، آنها روحیه ویژه ای برای فصل جدید می‌گیرند. ارنسلو والورده کار خود را با کسب سوپرکاپ آغاز می‌کند، مقابل بزرگترین رقیب و اگر بتواند در کمتر از یک هفته به بازی کردن بدون نیمار عادت کند، اعتماد به نفس بازیکنان به شدت رشد خواهد کرد.

هر چند شاید قبولش برای خیلی از تیم ها سخت باشد ولی رئال مادرید، در حال حاضر یک سر و گردن از تمام تیم های اروپایی بالاتر است. زین الدین زیدان دیگر بیش از حد خوش شانس نیست و واقعا نشان داده که مربی بسیار با کیفیتی است و توانسته تمام حریفان را شکست دهد. مادرید در سوپرکاپ اروپا برای 70 دقیقه، کاملا بازی را مقابل یونایتد در دست داشت و آنها برای بازی سوپرکاپ نیز شانس اول هستند.اگر آنها سوپرکاپ را ببرند، از لحاظ روحی و روانی شرایطشان بهبود خواهد کرد و از همان ابتدای فصل بارسا را ضعیف تر از خود می‌بینند.

توماس فرمائلن و آندره گومس به علت مصدومیت به این بازی نخواهند رسید و آردا توران، مارلون سانتوس و سرجی سمپر به علت مصدومیت از فهرست کنار گذاشته شده اند. برای رئال، لوکا مودریچ محروم است و خسوس وایه خو به علت مصدومیت به این بازی نخواهد رسید.

این دیدار اولین بازی رسمی والورده روی نیمکت بارسا است و تیمش پیشرفت خوبی داشته است. نشانه های زیادی در این رابطه وجود دارد ولی حالا آنها باید مقابل بهترین تیم اروپا قرار بگیرند و باید دید که سرمربی جدید آبی اناریها، چه راهکاری برای این بازی حساس در نظر دارد.

ترکیب احتمالی: