بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خداحافظی نیمار از ستاره های بارسا
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 13:00
خداحافظی نیمار از ستاره های بارسا
رسانه های کاتالانی مدعی شدند که نیمار، ستاره بارسلونا به هم تیمی هایش اعلام کرده که راهی پاری سن ژرمن خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، انتقال نیمار به پاری سن ژرمن در چند هفته اخیر به اصلی ترین خبر فوتبالی تبدیل شده است. پاریسی ها قصد دارند 222 میلیون یورو برای فعال کردن بند فسخ او هزینه کنند و بارسلونا از هر راهی تلاش کرده که مانع این انتقال شود. با این حال، نیمار که معتقد است در بارسا نمی‌تواند به اهدافش برسد و همواره زیر سایه مسی خواهد بود، تصمیم خود را برای جدایی گرفته است.


حال دو نشریه کاتالان یعنی اسپورت و موندو دپورتیوو که به باشگاه بارسلونا نزدیک هستند، مدعی شدند که نیمار به هم تیمی های خود اعلام کرده که او بارسا را ترک خواهد کرد. پس از اتمام تور آمریکا، والورده دو روز به بازیکنان فرصت داده بود تا استراحت کنند و در روز چهارشنبه در تمرینات شرکت کنند. نیمار از این فرصت استفاده کرد و برای برنامه ای تبلیغاتی راهی چین شد.


حال او به بارسلونا بازگشته تا با هم تیمی هایش خداحافظی کند. او صبح امروز وارد کمپ تمرینی بارسا شد و در رختکن به هم تیمی هایش که تلاش زیادی برای جلوگیری از جدایی او کرده بودند، اعلام کرد که بارسا را ترک خواهد کرد. بدین ترتیب نیمار تصمیم نهایی خود را گرفته و حالا تنها پرداخت رقم انتقال توسط پاریسی ها، انتقال را نهایی خواهد کرد.