بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 2 - اوکراین 1 (چهارجانبه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو برترین مربی سال ایران شد
دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 08:16
برانکو برترین مربی سال ایران شد
سرمربی موفق پرسپولیس توانست در انتخاب برترین‌های سال عنوان برترین مربی فوتبال ایران در فصل گذشته را به خود اختصاص دهد.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سرخپوشان که در فصل گذشته با ثبت آمار و رکوردهای جالب توجه در نهایت توانست این تیم را بعد از 9 سال به عنوان قهرمانی لیگ برتر برساند، در انتخاب برترین‌های سال عنوان مربی برتر فصل را به خود اختصاص داد.


برانکو ایوانکوویچ که در این بخش علیرضا منصوریان  و علی دایی را به عنوان رقیب خود می‌دید در نهایت توانست بعد از کسب عنوان قهرمانی در فصل گذشته و صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا، این عنوان را نیز به خود اختصاص دهد.


برانکو بعد از دریافت جایزه اش گفت: من چون مربی هستم میخواهم 40 دقیقه صحبت کنم؟ او البته این را به شوخی گفت و در نهایت کاغذی که از آن به عنوان نطق خود برای این مراسم یاد کرده بود پاره کرد و صحبت‌های خود را اینگونه ادامه داد: خیلی خوشحالم بابت این جایزه و طبیعی است هیچ جایزه ای را نمی توانید کسب کنید اگر بازیکنان خوبی نداشته باشید و اگر کادرفنی خوبی نداشته باشید و مدیریت باکفایتی که در راس آن دکتر طاهری هستند. تشکر می‌کنم از همه چون این جایزه جمعی است برای ما و این جایزه مسوولیت بزرگی پیش روی ما قرار خواهد داد و تبریک می‌گویم به تمامی دریافت کنندگان این جایزه و همینطور کاندیداهای دیگر مثل آقایان دایی و منصوریان. یک بار دیگر تشکر می‌کنم از همه و کادرفنی و بازیکنان که استحقاق این جایزه را داشتند.