بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیتی 4 - 1 رئال؛ انتقام گواردیولا در لس آنجلس
پنجشنبه, 05 مرداد 1396 ساعت 12:56
سیتی 4 - 1 رئال؛ انتقام گواردیولا در لس آنجلس
منچسترسیتی موفق شد با ارائه یک نمایش دیدنی در نیمه دوم، در نهایت با نتیجه 1-4 رئال مادرید را مغلوب کند.

 

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری مادریدی ها آغاز شد و ایسکو می توانست در همان دقایق ابتدایی دروازه را باز کند که سنگربان سیتی مانع آن شد.

در ادامه دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند و در اواسط نیمه اول کاسمیرو موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر او به دیرک دروازه برخورد کرد. در ادامه و علیرغم تلاش دو تیم، اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما طوفان سیتیزن ها در نیمه دوم آغاز شد و این تیم 4 بار دروازه حریف نامدار خود را باز کرد. ابتدا و در دقیقه 52، روی یک ارسال کرنر توپ در مقابل دروازه به اوتامندی رسید و این مدقع نیز موفق شد با ضربه ای حساب شده گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 59 و با پاس دیدنی دی بروین، استرلینگ صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دیدنی گل دوم را نیز وارد دروازه رئال کرد.

در دقیقه 67، این بار استونز در محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با یک شوت محکم برای بار سوم سیتیزن ها را به گل  رساند.

اما این پایان کار نیست و دیاز، ستاره جوان سیتی در دقیقه 80 گل چهارم را نیز با ضربه ای دیدنی به ثمر رساند تا تک گل زیبای دقایق پایانی اسکار نیز اثربخش نبوده و در نهایت سیتی با 4 گل رئال مادرید را مغلوب کند.

البته نباید فراموش کرد که زیدان در این دیدار از بسیاری از ستارگان خود استفاده نکرد و با توجه به نزدیک شدن به دیدارهای مهمی جون شوپر کاپ اروپا و اسپانیا، تصمیم گرفت در مورد ترکیب خود ریسک نکند تا در نهایت این شکست سنگین رقم بخورد.