مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 اردیبهشت 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کلیولند کاوالیرز 116 - بوستون سلتیکس 86

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسمی: دنی سبایوس به رئال مادرید پیوست
جمعه, 23 تیر 1396 ساعت 13:01
رسمی: دنی سبایوس به رئال مادرید پیوست
دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی بتیس سرانجام بعد از حرف و حدیث های فراوان با قراردادی 6 ساله به رئال مادرید پیوست.

به گزارش "توپ 90"، ستاره بتیس که در دو فصل اخیر از بهترین های این تیم بوده، در یورو زیر 21 سال ها نیز بسیار درخشان ظاهر شد تا رئال را مجاب کند برای خریدش تلاش کند.

از سوی دیگر، بارسا نیز پیشنهاداتی برای جذب او ارائه کرده بود و باشگاه بتیس تمایل داشت او راهی بارسلونا شود ولی سبایوس شخصا علاقه مند به حضور در رئال بود و در نهایت نیز به هدف خود رسید.

در حالی که رقم فسخ او 15 میلیون یورو بود، رئال 16 میلیون یورو به باشگاه بتیس پرداخت کرد تا روابط دوستانه دو باشگاه حفظ شود.

همچنین دو میلیون یورو نیز از سوی رئال به عنوان پاداش عملکرد سبایوس، به بتیس پرداخت خواهد شد. با این حال جزئیات بیشتری از قرارداد او از جمله حقوقش هنوز مشخص نیست. سبایوس پس از تئو هرناندز، دومین خرید تابستانی رئال است. به این دو، باید بازگشت بازیکنان قرضی رئال همچون وایه خو، مایورال و مارکوس یورنته را نیز اضافه کرد.

ستاره جوان اسپانیایی تست های پزشکی رئال را اوایل هفته در مادرید پشت سر گذاشته بود و قرارداد را نیز امضا کرده بود ولی امروز به صورت رسمی به عضویت باشگاه رئال مادرید در آمد.

قرار است پنجشنبه آینده مراسم معارفه او در سانتیاگوبرنابئو برگزار شود و فردای همان روز سبایوس راهی آمریکا خواهد شد تا به اردوی کهکشانی ها اضافه شود. سبایوس پس از راموس و ایسکو، سومین بازیکن اندولوسیایی رئال مادرید محسوب می شود.