بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوپر: بازی با ایران تجربه بزرگی است
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 13:46
کوپر: بازی با ایران تجربه بزرگی است
امشب ورزشگاه ملی تاشکند محلی برای رونمایی از رقبای احتمالی ایران در جام ملت های آسیا و بازی های تدارکاتی خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، ازبکستان و سوریه امشب در حالی مقابل هم قرار می گیرند که رونمایی از این دو رقیب با مربیان سرشناس خارجی می تواند جالب توجه باشد به خصوص که هر دو تیم قرار است رقبای اصلی تیم ملی ایران در راه حضور در جام ملت های آسیا نیز باشند.


ازبکستان که طبق برنامه روز 20 شهریور با ایران در تاشکند روبرو خواهد شد امشب برای اولین بار با هدایت هکتور کوپر سرمربی سرشناس آرژانتینی به میدان خواهد رفت، جدالی تعیین کننده که می تواند آغازکننده دوران جدیدی در فوتبال ملی این کشور آسیای میانه با یکی از مطرح ترین مربیان فوتبال جهان باشد.


سرمربی جدید ازبکستان عصر دیروز در کنفرانس مطبوعاتی بازی با سوریه از این که هدایت ازبک ها را در دست گرفته ابراز رضایت کرد و آن را تجربه ای متفاوت دانست و در ادامه به بازی های نخست خود با سوریه و ایران پرداخت. کوپر گفت:« سوریه یکی از قوی ترین تیم های عرب در آسیا است، تیمی با بازیکنانی سطح بالا و قدرتی که رویارویی با آن می تواند این تیم را برای مصاف با حریفان عرب در جام ملت ها آماده کند ضمن این که ایران هم به عنوان تیم اول قاره آسیا در جهان مدعی شماره یک قهرمانی جام ملت ها محسوب می شود و تجربه بازی با آنها بسیار گرانبها خواهد بود».


رقیب آتی تیم ملی ایران طی روزهای گذشته اردوی آماده سازی خود را در شرایطی زیر نظر کوپر برگزار کرد که عادل احمداف کاپیتان سرشناس این تیم شاغل در شانگهای چین به همراه پنج لژیونر دیگر خود را به اردو رسانده و برای بازی زیر نظر کوپر آماده شده اند تا هم در بازی امشب برابر سوریه هم در بازی روز بیست شهریورماه مقابل ایران به میدان بروند.