بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقال کاوه رضایی باز هم جنجال ساز شد
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 13:46
انتقال کاوه رضایی باز هم جنجال ساز شد
انتقال گران قیمت ستاره ایرانی شاغل در ژوپیرلیگ باز هم جنجال ساز شد تا جایی که رسانه های این کشور خواستار تغییر زمان پنجره تابستانی فوتبال بلژیک شدند.

به گزارش "توپ 90"، رسانه های معتبر بلژیک با اشاره به این که زمان نقل و انتقالات فوتبال ژوپیرلیگ باید بازنگری و تغییر کند نسبت به روند انتقال گران قیمت ستاره ایرانی از شارلروا به بروژ انتقاداتی را مطرح کردند تا با استفاده از این ماجرا فشارهای خود به روسای فدراسیون و اتحادیه فوتبال این کشور را بیشتر کنند.


کاوه رضایی در شرایطی که سه هفته ابتدایی را با پیراهن شارلروا به میدان رفته بود بعد از بازی با اندرلخت به یکباره با قراردادی 5 تا 7 میلیون یورویی راهی بروژ شد تا یک هفته بعد از بازی شارلروا با اندرلخت این بار با پیراهن بروژ مقابل پرافتخارترین باشگاه بلژیک به میدان برود.


همین اتفاق بهانه ای بود تا امروز سردبیر سایت معتبر Voteball بلژیک با انتقاد از نحوه نقل و انتقالات و اتفاقی که پیرامون انتقال کاوه رضایی در هفته های ابتدایی رخ داد تا شوک بزرگی به شارلروا و طرفدارانش وارد شود و این که مهاجم ایرانی در کمتر از یک هفته با پیراهن دو تیم مقابل اندرلخت به میدان رفته است خواستار تغییر زمان جابه جایی های تابستانی در این کشور شود.