بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراض سرمربی فرانسه به لیست مرد سال جهان
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 13:46
اعتراض سرمربی فرانسه به لیست مرد سال جهان
دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه معتقد است حق شاگردانش حضور در لیست نهایی جایزه مرد سال بوده است.

به گزارش "توپ 90"، کمتر از یک ماه دیگر یکی از بین کریستیانو رونالدو، محمد صلاح و لوکا مودریچ به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب خواهد شد و این در حالیست که با توجه به قهرمانی مقتدرانه فرانسه در جام جهانی روسیه 2018، به نظر می رسید احتمال حضور بازیکنانی چون گریزمان یا کیلیان امباپه در لیست نهایی 3 نفره وجود دارد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

دشان گفت: "این اتفاق ناامید کننده بود. البته منظورم این نیست که عدالت رعایت نشده زیرا 3 بازیکنی که به لیست نهایی راه یافته اند نیز لایق بوده اند اما من معتقدم آنتوان گریزمان و چند بازیکن دیگر تیم ملی فرانسه هم می توانستند در لیست نهایی مرد سال فوتبال جهان قرار بگیرند.

امیدوارم به وطن پرستی افراطی متهم نشوم اما وقتی شما به دستاوردهای در تابستان و فتح جام جهانی و همچنین عملکرد بازیکنان فرانسوی در عرصه باشگاهی نگاه کنید متوجه می شوید آنها لایق حضور در لیست نهایی بودند.

گریزمان موفق به فتح لیگ اروپا شده و در فینال نیز بازیکنی تاثیرگذار بود. البته ما باید رای گیری را بپذیریم زیرا این آرا از سرتاسر جهان جمع شده اما من برای آنتوان و دیگران ناراحتم زیرا آنها هم می توانستند در لیست نهایی حضور یابند."