بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاتحاد عربستان 1 - الوحده امارات 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهاجم ناتینگهام فارست حریف می‌طلبد
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 12:11
مهاجم ناتینگهام فارست حریف می‌طلبد
چند روز بعد از فسخ قرارداد با باشگاه یونانی و ورود به چالشی جدید این بار در فوتبال جزیره حالا به عنوان مهاجم ناتینگهام حریف می طلبد.

به گزارش "توپ 90"، کریم انصاری فرد دومین گلزن برتر فصل گذشته یونان با وجود نمایش های درخشان در ترکیب فصل قبل المپیاکوس این بار در برنامه های تاکتیکی پدرو مارتینز پرتغالی جایی نداشت تا در نهایت روز آخر نقل و انتقالات تابستانی قرارداد خود را فسخ و مسیر ورودش به چالشی جدید این بار در فوتبال جزیره هموار شود.


تنها گلزن ایران در جام جهانی که از روی نقطه پنالتی به زیبایی و اعتماد به نفس بالا دروازه پرتغال را گشود تا تیم ملی با سربلندی از روسیه وداع کند از مدت ها قبل سوژه نقل و انتقالاتی رسانه های اروپا بود تا این که حالا همه اخبار از پیوستن قطعی او به ناتینگهام فارست در چمپیون شیپ حکایت دارد. انتقالی که می تواند او را به سومین ستاره تیم ملی تبدیل کند که در ماه های منتهی به جام ملت های آسیا 2019 راهی فوتبال جذاب انگلیس کرده است.


انصاری فرد در بازگشت به اردوی تیم ملی برای مصاف با ازبکستان چنان با روحیه و اعتماد به نفس حاضر شد که گویی اصلا روزهای پرتنشی در نقل و انتقالات تابستانی نداشته و اتفاقات اردوی المپیاکوس روی او تاثیری نگذاشته است. مهاجم اردبیلی فوتبال ایران به عنوان مرد شماره 10 کارلوس کی روش حالا برای گرفتن جایگاهی ثابت در تیم ملی برای جام ملت های آسیا حریف می طلبد، بازیکنی که قابلیت بازی در چند پست را دارد و در جام جهانی هم کی روش از او به عنوان آچار فرانسه بهره برد.


عکس: امیرحسین خیرخواه