بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وعده به پارسی‌ها؛ هفته آینده پول می‌دهیم
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 12:11
وعده به پارسی‌ها؛ هفته آینده پول می‌دهیم
مهندس یوسفی، مدیرعامل منطقه ویژه پارس وعده داده که بخشی از مطالبات اعضای تیم پارس جنوبی جم درهفته آینده به آنها پرداخت خواهد شد. 

به گزارش "توپ 90"، او این را هم گفته بارها به خاطر کمک به تیم پارس جنوبی جم توبیخ شده است! تیم پارس جنوبی جم هنوز موفق نشده 50 درصد از مطالبات فصل گذشته دستیاران مهدی تارتار را پرداخت کند. هم چنین در فصل جدید هنوز قسط اول قراردادها پرداخت نشده است. 


پیش تر و با حضور این تیم در لیگ یک تعهدات مالی به اعضای تیم به موقع پرداخت می شد اما با صعود به لیگ برتر تیم دچار چالش مالی شد چون بر اساس مصوبه مجلس وزارت نفت نمی تواند برای تیم های فوتبال در لیگ برتر هزینه کند. البته به تازگی برخی از نمایندگان مجلس در نامه ای به وزیر نفت خواهان اختصاص بودجه برای تیم های صنعت نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی جم شدند. 


در سفر رئیس جمهور به منطقه عسلویه نیز طرفداران پرشمار پارس جنوبی با تهیه طوماری برای دکتر حسن روحانی از وی خواستند به وزیر نفت بگوید که به تیم پارس جنوبی جم کمک مالی کند. 


پارس جنوبی جم با وجود اینکه آسانسوری از لیگ 2 به لیگ یک و از لیگ یک به لیگ برتر آمد فصل گذشته در اولین حضور در لیگ برتر با وجود مشکلات مالی خوب نتیجه گرفت و پنجم شد و این فصل هم تا به این جای کار یکی از تیم های خوب لیگ برتر بود، بطوریکه در شهر جم استقلال را شکست داد.