بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شانگهای 1 - چونبوک موتورز 1 (لیگ‌قهرمانان‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

در حال مذاکره برای دیدار دوستانه با برزیل هستیم
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 19:35
در حال مذاکره برای دیدار دوستانه با برزیل هستیم
مطابق گفته خوان آنتونیو پیتزی، فدراسیون فوتبال عربستان در حال مذاکره برای یک بازی دوستانه با تیم ملی برزیل است.

به گزارش "توپ 90"، خوان آنتونیو پیتزی، سرمربی آرژانتینی تیم ملی عربستان در آخرین گفت و گوی خود اعلام کرده که مسئولان فدراسیون این کشور به دنبال بازی دوستانه با برزیل هستند.

او در خصوص تیم عربستان ادامه داد: ما چهار مرحله آماده سازی در فیفا دی ها خواهیم داشت تا برای جام ملتهای آسیا آماده شویم. فدراسیون عربستان در حال مذاکره با برزیلی ها برای انجام یک بازی تدارکاتی است و همچنین حریفان آسیایی از جمله کره جنوبی خواهیم داشت.

سرمربی عربستان درباره لیست بازیکنان هم گفت: لیست نفرات ما فیکس شده نیست و هرکسی بهتر باشد به تیم ملی راه پیدا می کند. من هنوز برای بازیکنانی مثل سهلاوی و معیوف صبر می کنم و همه شانس دارند که در مراحل آتی به تیم ملی دعوت شوند. البته یک نکته را هم باید در نظر بگیرید و آن این است که من نمی توانم 60 بازیکن را دعوت کنم. این یک موضوع عادی است که یک بازیکن بدرخشد و ما را مجاب کند که به تیم ملی دعوتش کنیم.

پیتزی در پایان پیرامون تجربه حضورش در جام جهانی با تیم عربستان اظهار داشت: ما با آرزوهای بزرگی به آنجا رفته بودیم اما باخت شوکه کننده مقابل روسیه موقعیت ما را در تورنمنت عوض کرد. در بازی دوم مقابل اروگوئه از نظر تکنیکی بهتر ظاهر شدیم و به دنبال یک تساوی بودیم. در گام آخر هم توانستیم مصر را شکست دهیم که مایه خوشحالی بود. بازی روسیه یک تراژدی بود نه فقط برای من، که برای کل بازیکنان. ما اشتباهاتی مرتکب شدیم اما اختلاف نتیجه را به اختلافات تکنیکی و فنی نسبت نمی دهیم، بلکه تنها خطاهای فردی بود که باعث باخت ما شد.