بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خودنمایی بیرانوند برای دستیابی به رویاها (عکس)
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 19:35
خودنمایی بیرانوند برای دستیابی به رویاها (عکس)
دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس اکنون در تیم ملی با روحیه بالایی حضور دارد و اعتمادبنفس او بعد از جام جهانی کاملا افزایش یافته است.

به گزارش "توپ 90"، بیرانوند یکی بعد از دیگری رویاهایش را درو می‌کند و اکنون به دنبال دومین تورنمنت معتبر دوران بازی خود است. شاید این اتفاق حدود هفت سال پیش برای او یک رویاپردازی بزرگ بود اما بیرانوند بعد از حضور در نفت تهران و تجربه لیگ برتر، با پوشیدن پیراهن پرسپولیس دو قهرمانی پیاپی از آن خود کرد و توانست مهره شماره یک تیم ملی نیز لقب گیرد. آمار مناسب دریافت گل در انتخابی جام جهانی در نهایت او را به شماره یک تیم ملی در جام جهانی روسیه نیز تبدیل کرد و اوج مهارت خود را با مهار پنالتی کریس رونالدو به نمایش گذاشت.


هرچند بیرانوند همچنان صادقانه و بدون هراس از کنایه‌ها از آرزوها و رویاهایش صحبت می‌کند و آنها را جستجو می‌کند؛ از حضور در تیم‌های مطرح اروپایی (لیورپول و پاریسن ژرمن) تا گرفتن دستکش طلایی و برترین دروازه بان.


او اکنون در اردوی آماده سازی تیم ملی با روحیه بالایی حضور دارد و به دنبال این است تا دومین تورنمنت معتبر دوران بازیگری‌اش را نیز پشت سر بگذارد. تورنمنتی که در صورت موفقیت در آن هیچ اتفاقی نمی‌تواند او را از رویاهایی که در سر دارد دور کند.


عکس: امیرحسین خیرخواه