بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلونسو: رئیس تیم ملی انریکه است نه راموس
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 19:34
آلونسو: رئیس تیم ملی انریکه است نه راموس
مارکوس آلونسو که در فهرست تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی جایی نداشت، به اردوی اخیرا لاروخا دعوت شده است.

به گزارش "توپ 90"، برای بسیاری عجیب بود که آلونسو با وجود درخشش در چلسی، جایی در فهرست نهایی لاروخا برای جام جهانی پیدا نکرد.

 

 

 

 

او که از سوی انریکه به اردوی اسپانیا دعوت شده و احتمالا جانشین آلبا خواهد شد، به اوندا سرو گفت:« در حال رفتن به تمرین چلسی بودم که از دعوت شدن خودم به تیم ملی مطلع شدم و باید بگویم که از حضور دوباره در تیم ملی بسیار خوشحالم. متاسفانه فرصت حضور در جام جهانی را از دست دادم با این حال به تصمیم لوپتگی احترام گذاشتم.»

آلونسو محصول آکادمی فوتبال رئال است. او در مورد بازگشتش به فوتبال اسپانیا گفت:« در اسپانیا از فوتبال خداحافظی خواهم کرد ولی هنوز سه سال از قراردادم با چلسی باقی مانده و در این تیم خوشحال هستم. در انگلیس به بازیکنی شناخته شده تبدیل شده ام.»

راموس، رئیس تیم ملی:« راموس؟ رئیس تیم ملی لوئیس انریکه است و اوست که فرمان می دهد. اگر اجازه دهند، ضربات آزاد را خودم خواهم زد.»

هازارد در رئال:« هرگز او را نزدیک به رئال ندیدم و می دانم که  از حضور در چلسی کاملا راضی و خوشحال است. نمی دانم رئال علاقه ای به جذب هازارد داشت یا خیر ولی خودش و خانواده اش در لندن راحت هستند.»