بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ژاوی: در تهران خیلی بهتر از استقلال بودیم
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 19:30
ژاوی: در تهران خیلی بهتر از استقلال بودیم
ژاوی ارناندس می‌گوید شاید بازی با استقلال به وقت های اضافه کشیده شود و کسی سرنوشت این بازی را نمی‌داند.

به گزارش "توپ 90"، السد سومین فصل حضور در لیگ قهرمانان را با ژاوی ارناندس سپری می‌کند. آن ها در سال اول با شکست مقابل استقلال از حضور در مرحله گروهی بازماندند و حالا درصدد شکست استقلال و صعود به نیمه نهایی هستند. ژاوی که سابقه 2 بار بازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی را دارد، در گفتگوی طولانی با پایگاه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا راجع به بازی با استقلال و دیگر مسائل سخن گفته است.

ژاوی صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: فکر میکنیم ما خیلی خوب بودیم اما هنوز یک بازی دیگر باقی مانده است. بازی می تواند در 90 دقیقه تمام یا به وقت های اضافی کشیده شود، هیچ کس نمی داند. در فوتبال، هیچ کس این چیزها را نمی داند!

او ادامه داد: حداقل، ما در تهران کارمان را به خوبی انجام دادیم. من فکر می‌کنم عملکردمان خیلی خوب بود و به نظرم بسیار بهتر از استقلال بودیم؛ مخصوصا در نیمه دوم. اما در نیمه اول هم حق داشتیم حداقل یک گل بزنیم.

یکی از اتفاقات مهم در بازی با استقلال، جو ورزشگاه آزادی بود. برنده جام جهانی 2010 در این باره گفت: فضای ورزشگاه آزادی شگفت انگیز بود؛ یکی از بهترین جوهایی که در عمرم دیدم. این یک مکان بسیار خوب برای فوتبال بازی کردن بود. من واقعا از این تجربه لذت بردم و واقعا چیزی بود که بسیار دوستش داشتم.

ژاوی از قدرت تیم السد اطمینان کامل دارد. بازیساز سابق بارسلونا درباره تیم خودشان اظهار داشت: اکنون ما یک تیم بسیار قدرتمند و خوب را در اختیار داریم. گابی، یانگ و تعدادی از بازیکنان قطری به تیم اضافه شده اند که بسیار خوب است. من فکر میکنم میتوانیم با دیگر قدرت های آسیا بر سر قهرمانی لیگ قهرمانان رقابت کنیم.

مهندس اسپانیایی فوتبال جهان در ادامه به تمجید از تیم استقلال و دیگر تیم های ایرانی پرداخت و گفت: استقلال یک تیم خوب برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در اختیار دارد و واقعا می توانم بگویم تیم های ایرانی بسیار قدرتمند هستند. اما فکر میکنم ما مطمئن عمل کرده ایم. ما پیشرفت کرده ایم و بهبود یافته ایم؛ مخصوصا در این فصل.

کاپیتان تیم السد در پایان این مصاحبه نیز به لزوم بازی برگشت اشاره کرد و یادآور شد: وقتی در این رقابت ها هستیم یعنی رویای بزرگی داریم. ما واقعا تیم خوبی هستیم و در تهران گام بزرگی را برداشتیم اما هنوز نیاز به یک نتیجه خوب برای حضور در نیمه نهایی داریم.