بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایران - ازبکستان؛ اولین بازی ملی محرمی؟
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 19:30
ایران - ازبکستان؛ اولین بازی ملی محرمی؟
صادق محرمی در حالی اولین بازی ملی اش را سپری می کند که شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم ملی در مقابل ازبکستان دارد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی ایران در حالی سه شنبه هفته آینده به مصاف ازبکستان خواهد رفت که در فهرست تیم ملی، بازیکنانی نظیر صادق محرمی مترصد یک فرصت برای نمایش توانایی هایشان هستند. محرمی 22 ساله در دو فصل قبل جزو برترین مدافعان راست لیگ ایران بود اما هرگز به تیم ملی دعوت نشد تا این که پس از حضور در فوتبال اروپا و تیم دینامو زاگرب مورد توجه کی روش قرار گرفت و به پیراهن تیم ملی رسید.

محرمی که امروز درگیر حواشی عجیب اینستاگرامی هم شد، در تمرینات تیم ملی بسیار با انگیزه ظاهر می شود و تلاش زیادی برای جلب توجه کادرفنی تیم ملی انجام می دهد. این دفاع راست، از تکنیک بالایی برخوردار است و با سرعت بالا و استارت های انفجاری، یادآور روزهای جوانی دفاع راست هایی چون مهدی مهدوی کیا است؛ هرچند که برای نمایان کردن توانایی این بازیکن نیازی به مقایسه با دیگران نیست و اهالی فوتبال در ایران به خوبی با عملکرد فنی این بازیکن آشنا هستند.

در فهرست تیم ملی برای اردوی شهریور ماه و بازی با ازبکستان، در کنار اسم صادق محرمی، نام هایی چون وریا غفوری، محمدرضا خانزاده و رامین رضاییان برای پست دفاع راست به چشم می خورد. رضاییان که در جام جهانی برای تیم ملی بازی کرد و بی تردید اولویت اول کی روش برای این پست است، غفوری نیز پس از خط خوردن از تیم ملی عملکرد خوبی در استقلال داشت اما بعید به نظر می رسد محمدرضا خانزاده رقیبی جدی برای محرمی باشد.

حال باید دید کارلوس کی روش سرانجام برای این دیدار دوستانه کدام بازیکن را در ترکیب اصلی قرار می دهد و کدام یک به عنوان مهره تعویضی وارد زمین می شود. از بین این 4 دفاع راست تنها صادق محرمی است که سابقه بازی ملی ندارد.