بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نام های آشنا و غریب در نزدیکی نیمکت فولاد
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 16:21
نام های آشنا و غریب در نزدیکی نیمکت فولاد
اسامی مختلفی برای جایگزینی سیروس پورموسوی در تیم فولاد مطرح شده اند.

به گزارش "توپ 90"، باشگاه فولاد خوزستان شب گذشته اعلام کرد که به همکاری خود با سیروس پورموسوی پایان داده است و در ادامه فصل با سرمربی دیگری کار خواهد کرد.

پس از این اتفاق، مطابق انتظار گزینه های مختلفی در رسانه ها و منابع مختلف برای جانشینی پورموسوی مطرح شدند و اسامی مختلفی شنیده می شود. در چنین شرایطی در اولین گام اسم مربیان بدون تیم برای هدایت این گونه تیم ها سر زبان ها می آید. اما گزینه های فولاد خیلی هم پراکنده و متنوع نیستند. با وجود اینکه باشگاه اهوازی اعلام کرده می خواهد فعلا کار را با مربی رومانیایی خود ادامه دهد، به نظر نمی رسد این تصمیم دوام زیادی داشته باشد و احتمالا ایلی استان فقط چند روز و تا زمان معرفی سرمربی بعدی، در راس کادر فنی حضور خواهد داشت. پس از برکناری پورموسوی، از شب گذشته نام چند گزینه از جمله حسین فرکی، عبدالله ویسی، دراگان اسکوچیچ و افشین قطبی برای هدایت فولاد شنیده شد.

در بین این گزینه های مطرح شده، لازم به ذکر است که هیچ صحبت خاصی با دراگان اسکوچیچ برای پذیرش سرمربیگری در فولاد نشده است و به نظر خیلی بعید می رسد این مربی دوباره در تیم سرخپوش اهواز مشغول به کار شود.

افشین قطبی دیگر مربی ای است که نامی از او برده شده ولی بسیار دور از باشگاه فولاد است و احتمال اینکه پیشنهاد کار را در ایران و شرایط سختی مثل فولاد بپذیرد، خیلی کم است.

نام دیگری که در حوالی نیمکت فولاد شنیده می شود، عبدالله ویسی است. سرمربی خوزستانی که به تازگی از نفت مسجد سلیمان جدا شده، سابقه قهرمانی با استقلال خوزستان را در کارنامه دارد و به همین دلیل هنوز در خوزستان مورد قبول است؛ اما به نظر نمی رسد پس از جدایی از نفت مسجد، از سوی مدیران فولاد که تا همین جا از پورموسوی رضایت نداشته اند، برگزیده شود.

اما اصلی ترین گزینه از میان کسانی که نامشان شنیده شده، حسین فرکی است. سرمربی پیشین فولاد که با این تیم و همچنین تیم سپاهان سابقه قهرمانی در لیگ را داشته، امسال بدون تیم است و یکی از جدی ترین نام های نزدیک به نیمکت فولاد محسوب می شود. فرکی در ورزشگاه غدیر هم بارها مورد تشویق قرار گرفته است و بخشی از شعارهای اعتراض آمیز هفته های اخیر در این ورزشگاه به تشویق این مربی اختصاص داشت.

با این حال باید احتمال یک شگفتی را هم برای نیمکت فولاد خوزستان کنار گذاشت. با وجود مطرح شدن نام این چهار نفر و بالاتر بودن شانس حسین فرکی برای سرمربیگری در فولاد، این احتمال می رود که یک گزینه دور از ذهن به این تیم بپیوندد و هدایت فولادی ها را بر عهده بگیرد.