بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی عمان 3 - ترکمنستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قرارداد کی‌روش و برنامه‌های تیم‌ملی دچار اختلال شد
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 16:21
قرارداد کی‌روش و برنامه‌های تیم‌ملی دچار اختلال شد
خزانه دار فدراسیون فوتبال در رابطه با مسائل مالی این فدراسیون برای اجرای برنامه های تیم ملی به ارائه توضیحات پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، خزانه دار فدراسیون فوتبال ایران، علی سلیمانی درباره شرایط مالی این فدراسیون گفت:مشکلات موجود در راه تامین منابع و کمبود منابع ارزی فعالیت تمامی بخش ها و تیم های ملی و به ویژه برنامه های مربوط به تیم ملی بزرگسالان در آستانه برگزاری جام ملت های آسیا را دچار اختلال جدی کرده است.با وضعیت موجود اگر اعتبارات لازم برای برنامه ریزی های آتی در اسرع وقت تامین نشود و این فشار ادامه داشته باشد،اجرای برنامه های آتی فدراسیون فوتبال  دچار مشکلات جدی می شود.بر این اساس،لازم است ریاست محترم فدراسیون در ادامه فعالیت های صورت گرفته،در این باره به صورت آنی تدبیر جدیدی بیاندیشند.


وی در ادامه گفت:واقعیت این است که 70% هزینه های فدراسیون فوتبال به شکل ارزی  و 30% به صورت ریالی است. با این شرایط در صورتیکه امکان تامین هزینه های ریالی را داشته باشیم با توجه به فعالیت های جاری و برنامه های مصوب امکان تامین ارز مورد نیاز با اختلال جدی روبرو می شود.


سلیمانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر  متاسفانه دستمزد آقای کی روش پرداخت نشده است.همچنین 4 اعزام رسمی و مهم برای تیم های ملی در پیش داریم که این موضوع  هم با مشکل روبرو خواهد شد. تیم فوتسال برای حضور در المپیک جوانان آرژانتین آماده می شود ، تیم فوتبال نوجوانان در مسابقات آسیایی حضور پیدا می کند و در رده بانوان هم دو اعزام در پیش خواهیم داشت که تیم زیر 16 سال به مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در تاجیکستان اعزام می شود و تیم زیر 19 سال هم در مسابقات مقدماتی در کشور میانمار حضور پیدا می کند. از سوی دیگر مسئله برنامه های آماده سازی تیم ملی بزرگسالان،تامین مایحتاج و امکانات و برنامه های اردویی این تیم هم به شکل جدی با مشکل روبرو شده است.