بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده خراسان در یک قدمی بحران
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 16:21
پدیده خراسان در یک قدمی بحران
در حالی که این روزها بهترین فرم تیم پدیده خراسان را در لیگ برتر شاهد هستیم خبرهای خوبی از کنار این تیم به گوش نمی رسد. اخباری که ممکن است شرایط رویایی این تیم در بازی های لیگ را به هم بریزد.

به گزارش "توپ 90"، مشکل مالی را می توان اسم رمز اغلب تیم های حاضر در فوتبال ایران دانست. معضلی که پس از به هم ریختن اوضاع بسیاری از تیم های لیگ برتری، این روزها حول و حوش تیمی است که با بازی ها و نتایج فوق العاده خود در لیگ هجدهم، همه فوتبالی ها را متعجب کرده است.

تیم پدیده خراسان که به همراه یحیی گل محمدی در پنج دیدار اخیر خود موفق شده به 15 امتیاز دست پیدا کند و بدون هیچ حرف و حدیثی در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد ممکن است روزهای ناخوشایندی را به دلیل همین مسئله مالی به دنبال داشته باشد. روزهایی که ممکن است نتایج درخشان این تیم را در لیگ هجدهم زیر سوال ببرد.

در این رابطه از مشهد خبر می رسد قرار بر این بود تا امروز و طی جلسه ای مهم مسئولان این تیم درباره مشکلات مالی موجود تعیین تکلیف کنند تا کادر مربیان و بازیکنان از وضعیت ادامه فعالیت خود در این تیم آگاه شوند. اما این اتفاق تاکنون نیفتاده و خبری از برگزاری جلسه مدیران این تیم و اخبار خوش آنها نیست تا به این نتیجه برسیم با ادامه این روند اتفاقات خوبی برای این تیم شگفتی ساز نخواهد افتاد.  اتفاقاتی که احتمالا باعث خواهد شد تا همکاری یحیی گل محمدی با پدیده ای ها پایان پذیرد.

نکته قابل توجه در این باره اینکه بازیکنان تیم پدیده تاکنون تنها 10 درصد از مبالغ مربوط به قراردادهای امسال خود را دریافت کردند. این در حالیست که هنوز درصد قابل توجهی از مبالغ مربوط به قراردادهای فصل گذشته نیز باقی مانده است.