بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

محرمی، هر لحظه دورتر از 600 هزار فالوور!
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 16:21
محرمی، هر لحظه دورتر از 600 هزار فالوور!
داستان فالو نشدن برانکو ایوانکوویچ توسط صادق محرمی، جنجال بزرگی در اینستاگرام ایجاد کرده است.

به گزارش "توپ 90"، محرمی از آن دسته بازیکن هایی بود که پس از ترک پرسپولیس در دوران محرومیت این تیم، با حداقل اعتراض از سوی هواداران روبرو شد. آن ها که از عملکرد و پیشرفت این بازیکن در طول دو فصل اخیر رضایت کامل داشتند، با آرزوی موفقیت این بازیکن را بدرقه کردند تا بلکه او نیز همچون مهدوی کیا، دایی، کریمی و... تیم پرسپولیس را در فوتبال اروپا سربلند کرده و نامش را به گوش اهالی فوتبال در قاره سبز برساند.

صادق در اولین اردوی تیم ملی پس از حضور در دینامو زاگرب دعوت شد و خیلی ها این موضوع را به جدایی از پرسپولیس و لژیونرشدن ارتباط دادند؛ هرچند که کارلوس کی روش چنین برداشتی را تکذیب کرد.

اما جنجال بزرگ از روز گذشته اتفاق افتاد. کانال های هواداری پرسپولیس با انتشار لیستی از دنبال شوندگان اینستاگرام صادق محرمی، ادعا کردند که او پس از حضور در اردوی تیم ملی، برانکو ایوانکوویچ را «آنفالو» کرده است! هواداران پرسپولیس هم پس از مراجعه به صفحه این بازیکن متوجه شدند که او سرمربی سابق این تیم را «فالو» نمی کند و همین موضوع آتش بزرگی را در رابطه خوب محرمی و پرسپولیسی ها ایجاد کرد.

طرفداران پرسپولیس به شدت علیه محرمی موضع گرفتند و به نوعی این اتفاق را به رابطه کی روش - برانکو ارتباط دادند. آن ها که دیده بودند برانکو محرمی را به رضاییان و ماهینی ترجیح داده بود، با ایجاد کمپین هایی به انتقاد از این بازیکن جوان پرداختند و سپس همچون داستان طارمی و رضاییان، اقدام به آنفالو کردن این بازیکن کردند! این اتفاق تا جایی پیش رفت که در فاصله یک روز، محرمی 2 هزار دنبال کننده خود را از دست داد و در شرایطی که امیدوار بود با دعوت شدن به تیم ملی مرز 600 هزار دنبال کننده را رد کند، به 594 فالوور رسید.

هجمه علیه محرمی تا جایی پیش رفت که دفاع راست دیناموزاگرب را وادار به انتشار یک استوری کرد. محرمی با تعجب از این اتفاقات در استوری اینستاگرام نوشت: «من کسی را آنفالو نکردم.» پس از این موضوع برخی ادعا کردند محرمی از قبل برانکو را اصلا فالو نکرده بود که بخواهد حالا آنفالو کند. اما بار دیگر هواداران خشمگین پرسپولیس استفاده از واژه «کسی» را در این استوری نپسندیدند و به اعتراض های خود ادامه دادند و محرمی هم استوری اش را پاک کرد.

همین حالا تعداد کامنت های هواداران پرسپولیس زیر آخرین پست محرمی مرز 6 هزار کامنت را رد کرده و به نظر می رسد این داستان همچنان ادامه خواهد داشت.

البته اعتراض ها فقط در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیست. حالا محرمی به ترند توییتر در بخش پرسپولیسی ها تبدیل شده و بیش از هر موضوع دیگری درباره او صحبت می کند. در کانال ها و گروه های تلگرامی نیز تصاویر مختلفی در این باره انتشار می یابد و باید دید سرانجام این داستان به کجا خواهد رسید.