بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یوفا درباره قانون گل زده در خانه حریف بازنگری می‌کند
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 12:29
یوفا درباره قانون گل زده در خانه حریف بازنگری می‌کند
پس از درخواست مربیان، یوفا قصد دارد درباره قوانین گل زده در خانه حریف بازنگری کند.

به گزارش "ورزش سه"، جورجو مارکتی، معاون دبیرکل یوفا تایید کرد که جلسه هایی برای بررسی قانون گل زده در خانه حریف در چمپیونزلیگ و یورو لیگ برگزار خواهد شد و در این رابطه بازنگری انجام می‌شود. طبق قانون، در صورت تساوی تفاضل گل تیم‌ها در دیدارهای حذفی، تیمی که در خانه حریف گل زده بیشتری داشته باشد به دور بعد صعود خواهد کرد.

مارکتی در این رابطه گفت:" مربی ها فکر می‌کنند که گلزنی در خانه حریف به اندازه گذشته دشوار نیست. آنها فکر می‌کنند که این قانون باید بازنگری شود و ما هم این کار را خواهیم کرد. آنها معتقدند که شرایط فوتبال نسبت به گذشته تغییر کرده و بار گل زده در خانه حریف مثل چند سال گذشته که این قانون معرفی شد، دیگر سنگین نیست."

اولین بار در سال 1965 و در رقابت های اروپایی، این قانون برای جلوگیری از سکه انداختن و تکرار بازی وضع شد و در آن موقع نسبت به امروز، قانون منطقی تری بود."

مارکتی همچنین درباره قوانین نقل و انتقالات تابستانی گفت:" ما راجع به نقل و انتقالات تابستانی صحبت کردیم و مربی ها معقتد بودند که پنجره نقل و انتقالاتی بین باشگاه ها باید واحد باشد، اینطور نباشد که برخی لیگ ها پس از شروع مسابقات هم به این نقل و انتقالات ادامه دهند."