بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رکورد جدید تراکتور در فوتبال ایران؛ 15 بازیکن جدید!
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 12:29
رکورد جدید تراکتور در فوتبال ایران؛ 15 بازیکن جدید!
تیم تراکتورسازی با جذب 15 بازیکن جدید رکورددار نقل و انتقالات فوتبال ایران است.

به گزارش "توپ 90"، با پایان یافتن مهلت قانونی نقل و انتقالات لیگ برتر هجدهم حالا تیم ها شکل واقعی شان را پیدا کرده اند. در این بین اما تیم تراکتورسازی در بین همه تیم های لیگ برتری رکورددار جذب بازیکن جدید محسوب می شود. تیمی که 15 بازیکن جدید به خدمت گرفت و در لیگ برتر مدعی قهرمانی است.


تراکتورسازان 4 بازیکن خارجی به نام های هری فورستر، آنتونی استوکس، هری اروین و یوکیا سوگیتا به خدمت گرفتند که در این بین فورستر به دلیل تعدد حضور بازیکن راهی ماشین سازی تبریز شد.


آنها از 6 سهمیه لیگ برتری خود هم استفاده کردند و محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، یوسف سیدی، ایمان سلیمی و علیرضا نقی زاده را به خدمت گرفتند. ضمن اینکه محمد اهل شاخه به عنوان سهمیه آزاد و رضا آقابابایی از لیگ دسته اول به جمع شاگردان جان توشاک اضافه شدند. 


همچنین مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی 3 کاپیتان تیم ملی نیز به تراکتورسازی ملحق شدند و قرار است رامین رضاییان نیز به آنها بپیوندد. یکی، دو بازیکن رده سنی امید هم در نقل و انتقالات به تراکتورسازی اضافه شدند تا این تیم رکورد جذب بازیکن جدید در نقل و انتقالات را به نام خود ثبت کند.