بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لوو: اوزیل دیگر هرگز به تیم ملی آلمان برنمی‌گردد
چهارشنبه, 14 شهریور 1397 ساعت 12:28
لوو: اوزیل دیگر هرگز به تیم ملی آلمان برنمی‌گردد
بعد از اعلام کناره‌گیری مسوت اوزیل از تیم ملی آلمان، برخی‌ها معتقد بودند اوزیل همه‌ی پل‌ها را پشت سر خود خراب نکرده و مسیر باریکی برای احتمال بازگشت  به مانشافت بازگذاشته است.

به گزارش "توپ 90"، اوزیل در بیانیه‌ی اعتراضی خود که از آن به عنوان استعفا و کناره‌گیری مسوت اوزیل از تیم ملی آلمان یاد شد اعلام کرده بود که "تا زمانی که احساس کند نژادپرستی در تیم ملی آلمان وجود دارد" در این تیم بازی نخواهد کرد. همین باعث شده بود بعضی از صاحب‌نظران فوتبال آلمان بگویند که اوزیل به طور قطعی از تیم ملی خداحافظی نکرده و با این جمله همه‌ی پلها را پشت سرش خراب نکرده است.


نشریه‌ی فوکوس آلمان مدعی است که حتی در فدراسیون فوتبال آلمان هم نظر غالب این بوده که اوزیل با این جمله راهی برای بازگشت خود به تیم ملی بازگذاشته است. اما حالا یواخیم لوو سرمربی مانشافت در گفتگو با روزنامه‌ی بیلد آب پاکی را روی دست همه‌ی امیدواران به ملی‌پوش شدن دوباره‌ی اوزیل ریخت و گفت:" به اعتقاد من مسوت اوزیل خیلی صریح و روشن استعفای خود از تیم ملی را اعلام کرده و همه‌ی درها را بسته است. بنابراین بازگشت او به تیم ملی به هیچ وجه ممکن نیست".


لوو و اوزیل بعد از انتشار بیانیه‌ی ستاره‌ی ترک‌تبار تا کنون با هم برخورد و دیداری نداشته‌اند. اولیور بیرهوف مدیر تیم ملی آلمان گفته بود:" اوزیل از جمله شخصیت‌هایی است که از صحبت‌های صریح رو در رو فراری است".