بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین - فیلادلفیا ( بازی چهارم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ابراهیمی: امیدواریم بعد از سالها مردم را خوشحال کنیم
دوشنبه, 12 شهریور 1397 ساعت 17:53
ابراهیمی: امیدواریم بعد از سالها مردم را خوشحال کنیم
هافبک تیم الاهلی قطر در مصاحبه امروزش در حاشیه تمرین تیم ملی سعی کرد فقط از نکات مثبت اردوی تیم ملی حرف بزند.

به گزارش "توپ 90"، امید ابراهیمی هافبک تیم ملی با امیدواری و ایجاد امکانات برای تیم ایران به موفقیت در جام ملت های آسیا خوشبین است.

او ابتدا می گوید: امیدوارم که تیم ملی بتواند یک بازی خوب در جام ملت ها داشته باشد. امروز روز دوم تمرینات است. ما روز گذشته در سالن تمرین کردیم و امروز در زمین چمن هستیم. ان شاالله نفراتمان کامل می شود و با برنامه ریزی و کارهای که انجام می دهیم برای بازی های جام ملت ها به خوبی آماده خواهیم شد.


وی افزود: خوشبختانه با عملکردی که تیم ملی در جام جهانی داشت انتظارات از این تیم بالا رفته و برای آنکه بتوانیم بعد از سال های سال در جام ملت های آسیا موفق باشیم باید تلاش و عملکرد خوبی داشته باشیم تا بعد از سال ها اتفاقات خوبی برای تیم ملی بیفتد.


او معتقد است تیم ملی با غیرت بچه ها در جام جهانی موفق بوده و اگر می خواهیم در آسیا موفق باشیم باید امکانات و بازی های تدارکاتی بهتری پیش از این رقابت ها داشته باشیم: ما نسبت به تیم های دیگر بازی های مهم تدارکاتی و امکانات لازم را نداشتیم اما بچه ها در جام جهانی غیرت به خرج دادند و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و مردم را راضی کنیم. امیدواریم با همیت مسئولین با امکانات و بازی های دوستانه ای که در اختیار تیم ملی قرار می گیرد بتوانیم با تمرکز و آرامش خوب عملکرد خوبی در این تورنمنت داشته باشیم.


وی در پایان در خصوص حریفان سرسخت و آمادگی آنها هم می گوید: صددرصد همین است؛ در فوتبال بازی آسان وجود ندارد بخصوص در تورنمنت های بزرگی مثل آسیا یا جام جهانی که تیم ها می خواهند بهترین عملکردشان را داشته باشند حالا تیم هایی مثل ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و ... تماما بازیکنانشان در لیگ های اروپایی بازی می کنند و این کار تیم ملی را سخت می کند، انتظار هم از تیم ملی بالاست ولی ان شاالله با تلاش، همت و غیرت بچه ها بتوانیم در جام ملت های آسیا خوب کار کنیم. امیدوارم با تلاش و پشتکار موفق باشیم.