بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهدی شریفی در آستانه حضور در سپیدرود
دوشنبه, 12 شهریور 1397 ساعت 16:03
مهدی شریفی در آستانه حضور در سپیدرود
مهاجم پرسپولیس در آستانه توافق با سپیدرود رشت قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، مهدی شریفی که بعد از خروج از لیست سپاهان با مسوولان پرسپولیس به توافق دست یافت و بعد از عقد قرارداد از ابتدای فصل در تمرینات این تیم حضور یافته، در آستانه انتقال به سپیدرود قرار دارد.


علی کریمی که به تازگی هدایت سپیدرود را برعهده گرفته، برای تقویت خط حمله تیمش درخواست جذب مهدی شریفی را داده و در این ارتباط این بازیکن بعد از دریافت پیشنهاد، قبول آن را منوط به موافقت باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ اعلام کرده است.


شریفی روز گذشته این مساله را با مربی کروات تیمش در میان گذاشت و برانکو به او اعلام کرد بعد از بررسی پاسخ خود را اعلام خواهد کرد. برانکو در حاشیه تمرین صبح امروز دقایقی با مهدی شریفی در این ارتباط به صحبت پرداخت. سرمربی سرخپوشان به این بازیکن اعلام کرده با توجه به فضایی که در رشت و تیم سپیدرود وجود دارد این انتقال می‌تواند به او کمک کند و موافقتش را با ذکر این شرط که این بازیکن مقابل پرسپولیس در دیدار رفت حاضر نشود اعلام کرد. 


بر این اساس برانکو با اعلام اینکه 8 هفته بازی در سپیدرود و کمک به علی کریمی می‌تواند به او نیز کمک کند تا از نظر روحی با شرایط مناسبی به پرسپولیس بازگردد، موافقت خود را با جدایی این بازیکن تا نیم فصل از جمع شاگردانش اعلام کرده و باید در انتظار نهایی شدن این انتقال با شرط عدم حضور شریفی در جدال مقابل سپیدرود ماند.