بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

5-1 خط خورده جام جهانی دوباره دعوت شدند
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 16:59
5-1 خط خورده جام جهانی دوباره دعوت شدند
کارلوس کی روش از بین بازیکنانی که در آستانه جام جهانی از تیم ملی خط زده بود، 3 نفر را مجددا دعوت کرد.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی روش امروز فهرست دعوت شدگان تیم ملی جهت حضور در اولین اردو به منظور آماده سازی برای جام ملتهای آسیا را اعلام کرد.

در این فهرست 29 نفره، بازیکنانی که قبلا سابقه خط خوردن از تیم ملی را داشته اند نیز حضور دارند. از جمله ی آنها می توان به نفراتی اشاره کرد که کی روش پیش از جام جهانی قلم قرمز روی نامشان کشیده بود.

کی روش برای تعیین فهرست 24 نفره تیم ملی که قبل از جام جهانی به اردوی ترکیه اعزام شوند، نام سید جلال حسینی، وریا غفوری، کاوه رضایی و سید حسین حسینی را خط زد. پس از آن هم در مهلت پایانی اعلام لیست 23 نفره، علی قلی زاده را از جمع ملی پوشان خارج و نفرات نهایی خود را مشخص کرد.

حالا در اولین  فهرست منتشر شده تیم ملی پس از رقابت های جام جهانی، 4 نفر از جمع پنج نفره خط خورده های 3 ماه پیش دوباره دعوت شده اند و فقط کاپیتان تیم پرسپولیس است که به نظر می رسد احتمال دعوت شدنش از سوی کی روش نزدیک به صفر شده است.


سید جلال که نمایش های خوب خود را در بازی های ابتدایی این فصل هم ادامه داده، دوباره تمرکزش را روی پرسپولیس خواهد گذاشت و به ادامه موفقیت در رده باشگاهی فکر می کند.