بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لژیونرهایی که پیامک کی روش را ندیدند
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 16:59
لژیونرهایی که پیامک کی روش را ندیدند
در لیست کارلوس کی روش می‌توان از سه بازیکن لژیونر به عنوان غایب نام برد.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی تیم ملی که در اقدامی نوین برای دعوت بازیکنانش به اردوی تیم ملی از پیامک سود برده بود، از نام سه لژیونر قابل اشاره در لیست خود عبور کرد.


در میان این اسامی عجیب ترین جامانده امید نورافکن است. بازیکنی که تا اردوی پایانی در ترکیه جزو نفرات کارلوس کی روش محسوب می‌شد و حتی فرصت های مناسبی برای حضور در ترکیب به دست می‌آورد اما بعد از اینکه با تغییر فضای فوتبال و حضور در لیگ بلژیک و تیم شارلوا همراه شد از لیست جدید تیم ملی دور مانده است.


دیگر لژیونر جامانده از لیست کارلوس کی روش استیون بیت آشور است. بازیکنی که در فاصله کمتر از سه هفته پیش از جام جهانی و بعد از گذشت 4 سال از جام جهانی برزیل بار دیگر ناگهان نامش در لیست کارلوس کی روش قرار گرفت. هرچند این حضور به 48 ساعت بیشتر نیانجامید و مدافع راست دورگه فوتبال ایران که اکنون در لیگ آمریکا و لس آنجلس اف سی حضور دارد، جایی در این لیست به دست نیاورده است.


فرشاد احمدزاده، هافبک سابق پرسپولیس و کنونی اسلاسک وروسلاو لهستان نیز جایی در لیست کارلوس کی روش به دست نیاورده است. هافبک شماره 10 سابق پرسپولیس که در فصل گذشته نیز عملکرد موفقی در جمع شاگردان برانکو از خود به جا گذاشته بود، در این فصل راهی لیگ لهستان شد تا شاید او نیز با برچسب لژیونر شدن بتواند پیش چشم کارلوس کی روش قرار گیرد و شانس حضور در تیم ملی را به دست بیاورد. این هافبک تکنیکی در این هفته‌ها نمایش موفقی نیز در ترکیب تیم اسلاسک وروسلاو از خود به جا گذاشت اما به نظر می‌رسد همچنان با ایده‌آل‌های مدنظر سرمربی تیم ملی فاصله زیادی داشته باشد.