بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شجاعی، دژاگه و پدیده تراکتور در لیست تیم ملی
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 14:15
شجاعی، دژاگه و پدیده تراکتور در لیست تیم ملی
3 بازیکن تراکتورسازی تبریز از سوی کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال دعوت شدند.

به گزارش "توپ 90"، با حضور مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو کاپیتان تیم ملی در تراکتورسازی دغدغه بسیاری از اهالی فوتبال این بود که آیا این دو بازیکن همچنان در لیست کارلوس کی روش برای جام ملت های آسیا می مانند یا خیر.


حالا اما خبر می‌رسد که کی‌روش همچنان به دو کاپیتان تیمش اعتقاد دارد و آنها را در فهرست تیم ملی برای اردوی آینده قرار داده است. کادرفنی تیم ملی که همچون گذشته بازیکنان را با پیامک به اردو فرا خوانده است، به مسعود شجاعی و اشکان دژاگه هم برای حضور در اردو فراخوان داده است و آنها امروز در تهران خود را به مربیان تیم ملی معرفی خواهند کرد.


البته شجاعی و دژاگه تنها ملی پوشان تراکتورسازی نیستند و یک بازیکن دیگر از این تیم هم در لیست کی روش قرار گرفته است. دانیال اسماعیلی وینگر تکنیکی وسرعتی تراکتورسازی هم با توجه به عملکرد خوبش در بازی های گذشته تراکتورسازی در لیگ هجدهم نظر کی روش را جلب کرده و حالا باید اولین حضورش در تیم ملی فوتبال را تجربه کند.


بی تردید دعوت از اسماعیلی فر به تیم ملی خبر خوبی برای هواداران فوتبال آذربایجان و به خصوص تراکتورسازی است. حالا آنها امیدوارند این بازیکن جوان بتواند در جریان اردو نیز نظر کی روش را برای حضور در جام ملت های آسیا جلب کند.