بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرژانتین 1 - پاراگوئه 1 (کوپا آمریکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دعوت ترابی به تیم ملی در فصل سرد
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 14:15
دعوت ترابی به تیم ملی در فصل سرد
ستاره جوان سایپا و فوتبال ایران نیز یکی از بازیکنانی است که توسط کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

به گزارش" توپ 90" کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در بازگشت به ایران نفرات مدنظرش برای حضور در اردوی تیم ملی را انتخاب کرد. یکی از بازیکنان دعوت شده توسط کی روش به اردو مهدی ترابی ستاره جوان سایپا است.

ترابی که این فصل به عنوان یکی از ستاره های اصلی نقل و انتقالات لیگ برتر و شاید به نوعی ستاره اول نقل و انتقالات فوتبال داخلی با پرسپولیس قرارداد امضا کرد هرچند به دلیل محرومیت این تیم از پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل اول را کماکان در تیم سابقش سایپا ماند.

  ستاره جوان فوتبال ایران در این فصل و در شش هفته که از مسابقات می گذرد تنها در دو بازی اول لیگ برای تیمش نود دقیقه بازی و در چهار دیگر به طور کامل فرصت بازی پیدا نکرده است. او امسال تنها یک پاس گل به همتیمی هایش داده آن هم در آخرین بازی سایپا در هفته ششم و در مسابقه با فولاد رقم خورد که او تنها 9 دقیقه بازی کرد.


ستاره جوان فوتبال ایران در فصلی که هنوز نتوانسته توانایی هایش را نشان دهد و بازی های درخشان گذشته اش را برای سایپا به نمایش بگذارد باردیگر به تیم ملی دعوت شد. او که همیشه یکی از بازیکنان ثابت لیست های کی روش بوده است در جام جهانی هرگز فرصت بازی پیدا نکرد اما شاید در تغییر چهره تیم ملی در جام ملت های آسیا او نیز یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی باشد.