بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بغداد، معز علی و هواداران استقلال مورد توجه AFC
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 14:14
بغداد، معز علی و هواداران استقلال مورد توجه AFC
پایگاه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گالری دور رفت مرحله یک هشتم نهایی را در حالی منتشر کرده که چند تصویر به بازی تیم های ایرانی اختصاص دارد.

به گزارش "توپ 90"، سرخابی های پایتخت شکست های تلخی را مقابل قدرت های فوتبال قطر تجربه کردند. استقلال در شرایطی که از السد پیش بود، به شکلی عجیب بازی را واگذار و باخت سه گله را تجربه کرد. پرسپولیس هم در روزی که نمایش سزاوارانه ای از خود نشان داده بود، به الدحیل باخت.

حال پایگاه رسمی AFC گالری تصاویر مرحله یک هشتم نهایی را منتشر کرده که در این بین چند تصویر به بازی استقلال - السد و پرسپولیس - الدحیل اختصاص دارد.

تنها عکسی که از روی سکوها وجود دارد، از ورزشگاه آزادی و هواداران استقلال است. آن ها حضور 80 هزار نفری در ورزشگاه داشتند و یک صدا تیمشان را تشویق می کردند اما پس از گل های تیم زردپوش، صدای اعتراضشان بلند شد. با این حال حضور 80 هزار نفر در استادیوم، مایه مباهات کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

از بازی استقلال دو تصویر دیگر هم هستند که سوژه اصلی یکی، فرشید اسماعیلی است و دیگری هم به خروج دروازه بان السد مربوط می باشد. در تصویر دوم، مرد اول بازی استقلال - السد یعنی بغداد بونجاح نیز دیده می شود.

از دیدار پرسپولیس و الدحیل نیز سه عکس در گالری AFC جای گرفته است. پرواز معز علی و گلزنی به پرسپولیس و سپس شادی گل این مهاجم، چشم عکاس این بازی را به خود خیره کرده است. همچنین تصویری هم از سیامک نعمتی در حال استپ توپ منتشر شده که در زیر می بینید.

 

حال جدا از بازی نمایندگان ایرانی می توانید دیگر تصاویر منتخب AFC را هم اینجا تماشا کنید.