بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 1 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال اوکلاهاما سیتی - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پديده با دنده2 به صدر رسيد
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 14:14
پديده با دنده2 به صدر رسيد
تیم فوتبال پدیده در غالب دیدارهای این فصل خود دو گل را وارد دروازه حریفانش کرده است.

به گزارش توپ 90، هواداران پدیده که این روزها فقط بردهای تیمشان را مشاهده می‌کنند و رویاهای جدیدی در سر می‌پرورانند، حالا افسوس سه امتیاز بازی اولی را می‌خورند که به جرم داشتن بدهی در کنار خیل عظیم تیم‌های بدهکار، فقط آنها بودند که نتوانستند برای 6بازیکن خود مثل یونس شاکری، امیر منصوریان، محمد قاسمی‌نژاد و ...کارت بازی بگیرند و برابر پرسپولیس استفاده کنند.

پیروزی‌ای که با نوع فوتبال تیم یحیی و تنها پنالتی‌ای که در آن بازی داده شد، شاید با تکمیل بودن نفرات دور از دسترس نبود و می‌توانست اکنون پدیده را به عوض 5 امتیاز، با 8 امتیاز اختلاف بالاتر از سایپا و سپاهان در صدر لیگ‌برتر قرار دهد و حاشیه امنیت بیشتری را برای تنها تیم شهر مشهد در صدر ایجاد کند.

پدیده از آن روز به بعد به استثناء بازی با صنعت نفت آبادان که بالغ بر 4 موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد و فقط با یک گل به برتری رسید، در سایر دیدارهای خود با دنده 2 حرکت کرد و در هر بازی حداقل دو گل را وارد دروازه حریفانش کرد تا با همین دو گل، دوگل خود را به صدر جدول لیگ برساند.

آمارهای جالب‌تری در خصوص رسیدن پدیده به صدر هم وجود دارد اما حرکت پدیده بر روی دنده2 تاکنون، از این تیم یک تیم تماشاگرپسند ساخته که هوادار می‌داند برای تماشای گل به استادیوم می‌رود و خبری از بازی‌های کسالت‌آور بدون گل و حتی تساوی نیست.

بازگشت مهدی مهدی‌خانی، سینا زامهران و محمد آقاجانپور از تیم‌ملی امید به ترکیب پدیده این امید را به هواداران مشهدی می‌دهد که این تیم می‌تواند باز هم به موقعیت‌سازی‌های فراوان خود با بنزین سبزش بیافزاید و شاید همین هم عاملی شود برای رفتن پدیده به دنده بالاتر؛