بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راموس: کورتوا عالی است ولی ناواس را فراموش نمی‌کنیم
یکشنبه, 11 شهریور 1397 ساعت 11:39
راموس: کورتوا عالی است ولی ناواس را فراموش نمی‌کنیم
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید پس از پیروزی شب گذشته مقابل لگانس، به تمجید از کورتوا پرداخت ولی مدعی شد که نباید کیلور ناواس را هم فراموش کرد.

به گزارش "توپ 90"، گلر بلژیکی در اولین بازی اش برای رئال، یک گل از روی نقطه پنالتی در دقیقه 25 دریافت کرد ولی با اولین مهار توپی که انجام داد، به شدت توسط برنابئو تشویق شد.

راموس در این رابطه گفت:" کورتوا گلر فوق العاده ای است ولی نباید کیلور ناواس را که فصل بسیار خوبی به خصوص در چمپیونزلیگ سپری کرد، فراموش کرد. ما تیممان را تقویت کرده ایم و کار را برای مربی سخت تر، که البته اتفاق مثبتی در مجموع است. رویکرد خوبی برای بازی ها داریم، حریف را به دقت مطالعه می‌کنیم و بازی کاملی انجام می‌دهیم. نمی‌توان کل بازی بر حریف سوار بود ولی موفقیتی که مقابل دروازه حریف داشته ایم، نشانه خوبی است."

راموس درباره درخشش بنزما و گرت بیل گفت:" فصلی طولانی پیش روی ماست و خیلی مهم است که مربی بازیکنانی که نیاز دارد را در اختیار داشته باشد. وقتی تغییراتی انجام می‌شود، انگیزه بازیکنان بیشتر شده و این دقیقا همان چیزیست که رئال می‌خواهد. ما اینگونه بازی می‌کنیم و از سه بازی، سه پیروزی کسب می‌کنیم."