بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سون هیونگ مین: نمی توانم احساسم را بیان کنم
شنبه, 10 شهریور 1397 ساعت 23:36
سون هیونگ مین: نمی توانم احساسم را بیان کنم
سون هیونگ مین، ستاره جوان کره جنوبی در مورد قهرمانی تیم ملی کره جنوبی در بازی های آسیایی صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، اگرچه کسب مدال طلای بازی های آسیایی در رشته فوتبال برای کره جنوبی بسیار پر اهمیت بود، اما این مدال طعم دیگری برای سون هیونگ مین داشت زیرا ستاره جوان تاتنهام حالا بعد از گذراندن خدمت آموزشی، کارت معافی خود را دریافت خواهد کرد.

سون هیونگ مین گفت: "به قدری خوشحالم که نمی توانم احساسات خود را بیان کنم و باید از هم تیمی هایم و مردم تشکر کنم. شرایط دشوار بود زیرا من از نظر سنی بزرگ تر از هم تیمی های خود بودم.

بعد از سوت پایان چیزی را به یاد می آورم و فقط دیدم که همبازیانم و کادر فنی خیلی خوشحال هستند. از مردمی که ما را تشویق کردند تشکر می کنم و نمی توانم احساسات خود را در بین کلمات بیان کنم.

زمانی که بازی به وقت اضافی رفت به دیگر بازیکنان گفتم تسلیم نشوید و در خاطرتان باشد چقدر تلاش کردیم تا به اینجا برسیم. همه ما تلاش زیادی انجام دادیم و گرچه حواشی منفی زیادی در اطراف تیم وجود داشت اما ما در نهایت قهرمان شدیم زیرا بازیکنان تیم ملی به هر نحوی می خواستند به هدف خود برسند.

تیم باکیفیتی داشتیم و بازیکنان از انگیزه بالایی برای قهرمان شدن برخوردار بودند و فقط با این قلب بزرگ می توانستیم قهرمان این رقابت ها شویم. حتی زمانی که به مالزی در بازی اول خود باختیم هم من تلاش زیادی کردم تا شرایط تیم دوباره عادی شده و فضای مناسبی برای تیم حاکم شود.

اوقات اضافی را هرگز فراموش نمی کنم زیرا در شرایطی بودم که هم می شد پیروز شد و هم باخت، اما فوتبال یک بار دیگر به من نشان داد اتفاقات ممکن است در زمان کوتاهی رخ بدهد."