بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جولان تیام برای سکوهای خالی عجمان (عجمان)
جمعه, 09 شهریور 1397 ساعت 16:56
جولان تیام برای سکوهای خالی عجمان (عجمان)
بازی های تیام در ترکیب استقلال و گل های حساسی که او برای این تیم به ثمر می رساند هر تحلیل گری را به این نتیجه می رساند که این مهاجم سنگالی مادرزاد گل زن است.

به گزارش "توپ 90"، در شروع پنجره تابستانی یکی از صحبت هایی که منتقدین استقلال در رسانه ها مطرح می کردند این بود که حفظ تیام برای استقلال از حفظ شفر مهم تر است! این ادله کاملا درست بود به این خاطر که قرار است مهاجم در زمین گل بزند و نه شفر!


مدیران استقلال این قدر دست روی دست گذاشتند و وعده دادند که تیام استقلال را با همه زیبایی هایش ترک کرد. 


تیام از زندگی در تهران راضی بود و جو استادیوم تهران برای او خیلی جذاب بود. جایی که برای هر بازی آسیایی مملو از جمعیت می شد و 80 هزار تماشاگر یک صدا استقلال و تیام را صدا می زدند. او دوست داشت در استقلال بماند اما چه کند که دغدغه های زندگی به وی اجازه ادامه حضور در تهران را نداد و باشگاه استقلال روزی به این نتیجه رسید برای ماندن تیام تلاش کند که کار از کار گذشته بود. هر چند تلاش اینروزهای باشگاه استقلال برای گرفتن درصد ترانسفر تیام بود و نه بازگرداندن مهاجم سنگالی. چرا که باشگاه استقلال به خوبی می دانست که با تیام چه قراردادی بسته و البته به خوبی می دانست که او با عجمان امضاء کرده است و راهی برای بازگشت نیست. 


اینروزها تیام در عجمان جولان می دهد. البته برای سکوهای خالی. همه توپ ها به او ختم می شود و بیشتر گل ها را او می زند. 


شاید شکست السد و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در ادامه صعود به بازی پایانی برای استقلال این قدر ارزش نداشت که تیام را حفظ کند. در صورتی که اگر این کار را می کرد پاداش صعود دهها برابر دستمزد تیام را جور می کرد.