بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل‌های تراکتور؛ آنطور که توشاک می‌خواهد!
جمعه, 09 شهریور 1397 ساعت 15:01
گل‌های تراکتور؛ آنطور که توشاک می‌خواهد!
جان توشاک سرمربی تیم تراکتورسازی علاقه دارد تا تیمش از داخل محوطه جریمه گلزنی کند.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته تراکتوری ها موفق شدند برای سومین بازی متوالی گلزنی کنند و به نهمین امتیاز فصل برسند. این اتفاق در حالی رقم خورد که آن ها در ابتدای فصل بحران بزرگی را در گلزنی و رسیدن به پیروزی داشتند اما حالا حریفان را یکی پس از دیگری شکست می دهند و بعد از باخت به استقلال، به روند شکست ناپذیری رسیده اند.

آن ها هم اکنون با 6 گل زده سومین خط حمله موفق لیگ را در اختیار دارند. البته توشاک همچنان از عملکرد عناصر هجومی تیمش در گلزنی رضایت کامل ندارد. او شب گذشته گفت که تیمش باید در نیمه اول حداقل 2 گل به ماشین سازی می زد و در نیمه دوم هم می توانست کار را تمام کندو سرمربی ولزی با طرح یک مثال اظهار داشت: در ورزش هایی مثل بوکس، پس از این که به حریف ضربه می زنند، تلاش می کنند تا او را له کنند اما ما این چنین نبودیم و شاید اگر بازی 5 دقیقه ادامه داشت برد را از دست می دادیم.

نکته دیگری که این سرمربی اعلام کرد، این بود که علاقه دارد تا گل های تراکتور از داخل محوطه جریمه باشند چرا که گلزنی از داخل باکس، راحت تر است.

به نظر می رسد تی تی ها نیز هر روز به آن چه توشاک می خواهد نزدیک تر می شوند. از 4 گل اول تراکتور، 2 تا از داخل محوطه به ثمر رسید اما هر 2 گلی که آن ها به ماشین سازی زدند، از داخل محوطه جریمه بود. اولی را آنتونی استوکس با چرخشی ماهرانه به ثمر رساند و بعدی هم با فرار زیبای کاپیتان شجاعی به دست آمد.

بازی با نساجی (آنتونی استوکس - پشت محوطه)
بازی با سایپا (اسماعیلی فر - داخل محوطه)
بازی با سپاهان (آنتونی استوکس - داخل محوطه)
بازی با سپاهان (دانیال اسماعیلی فر - پشت محوطه)
بازی با ماشین سازی (آنتونی استوکس - داخل محوطه)
بازی با ماشین سازی (مسعود شجاعی - داخل محوطه)